Za dużo pracowała w ciąży

Kasia harowała, spała 4 godziny na dobę - mówi jej koleżanka "Na żywo".

Ciąża to nie choroba, ale kobieta musi o siebie dbać, żeby później nie było problemów. Przekonuje się o tym Kasia Cichopek, która końcówki ciąży nie znosi tak dobrze jak jej początków. O wszystkim opowiedziała "Na żywo" jej koleżanka.

 - Kasia w ciąży sporo przytyła, skarży się tez na obrzęki nóg, ale najbardziej niepokoi ją wysokie ciśnienie tętnicze - mówi.

 

 

Skąd takie dolegliwości. W zasadzie to każda kobieta w ciąży jest na nie narażona, ale pewnie intensywna praca również miała na to wpływ.

 - Kasia harowała, spała 4 godziny na dobę, o wiele za krótko jak na kobietę w jej stanie. Kredyt na dom spędza jej sen z powiek - dodaje koleżanka.

Życzymy Kasi, żeby rozwiązanie było pomyślne.

 

Więcej o:
Komentarze (11)
Za dużo pracowała w ciąży
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • markizka

  Oceniono 52 razy 44

  co do tego ze nie czuje się najlepiej- to przecież normalne że kobiety pod koniec ciąży nie czują się za specjalnie... a ona co sobie myślała, że jak jest gwiazdą i będzie brała witaminki i piła ziółka za mase pieniędzy to nie odczuje nieprzyjemności związanych z ciążą? Lubię Kasie Cichopek, ale bez przesady... pracowała na własne życzenie, także by wzbudzić wokół siebie zainteresowanie mediów... nawet prowadząc ten nowy program randkowy... wszystko na jej własne życzenie... a teraz zaczym urodzi to zobaczycie co powymyślają żeby przyciągnąć naszą uwagę... (powymyslają że są jakieś komplikacje, lub że kasia czuje się fatalnie itd) nie mówiąc już co będzie po porodzie... pff troche sie rozpisałam ale to sama prawda i moje zdanie, które uważam że jest słuszne... mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodziło- PRZESADA GWIAZD DLA PRZYCIĄGNIĘCIA UWAGI NASZEJ I MEDIÓW!!! przecież to ich praca, z tego maja pienadze... udziela jakiegos wywiadu, pozwola się sfotografować z brzuszkiem, lub w szpitalu przed i po porodzie i juz maja zabezpieczenie pieniedzy na dłuuuugi okres czasu... a zwykli ludzie muszą ciężko pracować... jakie to niesprawiedliwe, że tak niewiele osób spotkało takie szczęście...

 • katashi

  Oceniono 31 razy 29

  Było tyle nie pracować, niech się dzecko urodzi zdrowe to najważniejsze.

 • jankeska

  Oceniono 20 razy 16

  a kto jej kazał tak harować? chyba nie Marcin...a ciąża jak ciąża całe mnóstwo kobiet bardzo zle się czuje w tym stanie i nikt o tym nie trąbi!moja kochana mama miałą zatrucie ciążowe i spuchły jej nie tylko nogi:/ niech się cieszy, że nie musi przeleżeć...

 • jolka7407

  Oceniono 18 razy 16

  no coz albo ciaza albo harowka !powinna troche zwolnic tempa i tyle i sie porzadnie wyspac !

 • agus94

  Oceniono 16 razy 14

  oby urodziła zdrowe dziecko..

 • jadzka

  Oceniono 17 razy 13

  za duzo jej w telewizji niech troche zniknie!!

 • landii

  Oceniono 13 razy 11

  Ladna mi tez ta kolezanka jak tak ploty roznosi...

 • gotowka97

  Oceniono 10 razy 8

  a co, ona nie wiedziała, że jest w ciąży? przecież powinna się oszczędzać.

 • nikozja

  Oceniono 15 razy 7

  Aktorka,tancerka i co jeszcze 100 w 1 szkoda tylko,że takiej beznadziejnej jakości ona wyglada jak jakaś poczwara,ale Polska lubi promować takie byle co.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX