Puśćcie mnie, to chociaż jednemu Goebbelsowi przypier....ę

Rock'n'roll!

 

Maciej Maleńczuk kontratakuje. Po sukcesie w Premierach w Opolu artysta postanowił się trochę zabawić. Jak donosi Gazeta Wyborcza:

Do awantury doszło około godz. 2. Do leżącego na ul. Piastowskiej w okolicy amfiteatru nieprzytomnego mężczyzny wezwany został patrol. - Policjanci wezwali od razu pogotowie i w trakcie kiedy na nie czekali podszedł do nich 47- letni Mirosław M. i znieważył funkcjonariuszy używając słów powszechnie uważanych za obelżywe

Dla niezorientowanych - Mirosław to Maleńczuk. Maciej Maleńczuk. Mirek Maleńczuk brzmiało głupio?

 

Co było dalej?

Policjanci zajmowali się nieprzytomnym mężczyzną i na to właśnie wszedł Maleńczuk - opowiada nam jeden z policjantów. Wokalista zaczął funkcjonariuszy obrażać. - Posypały się z jego strony wyzwiska. Zwymyślał ich od skurw......, ch.... i Goebbelsów.

Policjanci nie reagowali na przekleństwa Mirka.

Zainterweniowali jednak znajomi wokalisty. Starali się go uspokoić i zaprowadzili do namiotu, gdzie trwała zabawa. Maleńczuk jednak nie odpuścił i wrócił do policjantów. Chciał się nawet z nimi bić, ale znów powstrzymywali go znajomi. - Krzyczał coś w rodzaju, "puśćcie mnie, to chociaż jednemu Goebbelsowi przypier.... - opowiada policjant. Stał się bardzo agresywny, więc i patrol musiał zareagować. Maleńczuka zakuto w kajdanki i wsadzono do radiowozu.

Na miejscu okazało się, że Mirek miał półtora promila alkoholu we krwi. 

 

Mirkowi gratulujemy umiejętności zabawy. Nie każdy w tym wieku jeszcze tak potrafi. Młodzi zdolni (Szyc, Kupicha) powinni się patrzyć, zapamiętywać i uczyć.

 

Więcej o:
Komentarze (51)
Puśćcie mnie, to chociaż jednemu Goebbelsowi przypier....ę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 15

  słowo "wieśniak" jest nie na miejscu. Ludzie mieszkający w miescie niczym nie róznią sie od tych co zamieszkują wieś. złe okreslenie... dyskryminacja? niee... DUŻY minus!

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 15

  Gdyby rozpisać konkurs na naczelnego chama RP, Maleńczuk miałby spore szanse na miejsce w ścisłej czołówce. Chamstwo, dno i wodorosty...

 • sansa

  Oceniono 27 razy 11

  E tam, jaki to znowu rock'n'roll? Zwykły żul i tyle.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  ci co tu bronia pana Malenczuka zapewne sa nieswiadomi jaki z niego typ,przypomne moze tylko cpanie czy kiblowanie,poza tym wszyscy jego wielbiciele chcialabym wam powiedziec ze tak sie zdarzylo iz mieszkam niedaleko tegoz pana w malej miejscowosci w okolicach pilzna i jasla/tak tak to prawda/natomiast pan mirek wszem i wobec opowiada ze mieszka w miejscowosci pod krakowem-hahaha,chalpe wybudowal z dala od zgielku miasta ale wsi sie wstydzi,klamie,pije i lumpuje-taki wasz idol

 • podnietaxd

  Oceniono 20 razy 10

  następna osoba która przynosi wiochę Polsce możecie stawiać minusy ale w Polsce nigdy nie może być normalnie

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Alkoholizm to choroba, a nie zgrywa. Pozowanie na "artystę" i malowniczego buntownika nic nie da.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Nigdy go nie lubiłam. To też nawet się nie zdziwiłam, że okazał się niezbyt wartościowym człowiekiem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  wybacz pan, panie Macieju: lubię pański głos, doceniam kunszt, ale mam pytanie: a jakby tak panu przypier...w trakcie śpiewania, to co pan by na to?

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Prawda jest taka, że "...pić to trzeba umić.."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX