Młynarska nie musiała odchodzić z "Miasta kobiet"

Popełniła wielki błąd.

Paulina Młynarska nie mogła znieść dominacji Jolanty Pieńkowskiej w "Mieście Kobiet", więc zrezygnowała z prowadzenia programu. Nie mogła wiedzieć, że Pieńkowska już wcześniej podjęła decyzję o opuszczeniu talk-show, więc krok Młynarskiej okazał się niepotrzebny i pochopny.

 - Umówiłam się ze stacją, że zachowamy to w tajemnicy - powiedziała "Na żywo". - Zrezygnowałam z prowadzenia "Miasta kobiet" jeszcze w marcu. 

Podobno Jolanta Pieńkowska ma dostać własny program. Co dalej z Pauliną Młynarską? Tego nie wie nikt, ale pewnie jej nie do śmiechu.

 

Upadek "Miasta kobiet"? Pieńkowska też odchodzi!

Młynarska odeszła z "Miasta kobiet"!

 

Więcej o:
Komentarze (37)
Młynarska nie musiała odchodzić z "Miasta kobiet"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 16

  W końcu!! Młynarska wywaliła najpierw Rogalską, potem Marczuk a teraz trafiła kosa na kamień :) Kiedyś MK było naprawdę dobre i wartościowe, Młynarska zepsuła taki fajny program, a teraz odebrała swą nagrodę. Jest sprawiedliwość! Ha.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 15

  W lipcu będzie +40 stopni w cieniu w Polsce!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  Marzena Rogalska wróć, please, i uratuj ten program!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  Rogalska była najlepsza: naturalna, sympatyczna i mądra babka

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  aseksualna kobieta

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Młynarska była egoistka i sama się promowała w Swiecie Kobiet,ale Pieńkowska to koszmar.Nie dopuszczała rozmówców do głosu,a Młynarską takze, bo cały czas bez sensu gadała i gadała.....i chyba podniecało ja to swoje bajdurzenie,tylko,że nikt nie musiał tego słuchać !!!!!!!Pieńkowska to naprawdę pomłka i koszmar

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  Profesjonalistka to osoba z konkretnym wyksztalceniem. Mlynarska nie posiada zadnego wyksztalcenia. Wybujale ego, wscibstwo i arogancja tego nie zastapia!

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 8

  Pani Pieńkowska w ogóle nie ma predyspozycji do prowadzenia takich programów jak "Miasto kobiet"; razi sztucznością i wystudiowaną manierą, nie ma umiejętności budowania przyjaznej, sympatycznej atmosfery, wręcz atakuje rozmówców (zupełnie bez potrzeby i przyczyny) i osobiście nie rozumiem - skoro z góry było wiadomo, że nie sprawdzi się - kto decyduje o tak nietrafionym doborze ?

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Pieńkowska ma tyle kasyyyyyyyyyyy mogłaby sobie zrobić zęby

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX