Katolicy zablokują koncert Madonny w Warszawie!

Matko Polko! Zbiera się komitet protestacyjny! Postawią stos?

 

Okazuje się, że koncert Madonny w Warszawie będzie chyba najgłośniejszym z całej trasy koncertowej. Wszystko za sprawą polskich katolików, którzy uważają występy Madonny za antychrześcijańskie! Dlaczego?

 

Kochanek Madonny Jesus:

 

Warszawski koncert ma odbyć się 15 sierpnia, czyli w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.  Jak dorzucimy do tego słowo "Madonna" i podeprzemy imieniem jej kochanka "Jesus" to możemy być pewni, że będzie niezła afera. Krzysztof Zagozda, który jest pomysłodawcą protestu mówi:

Organizacja koncertu tego dnia to prowokacja. Rani to nasze uczucia religijne. Poza tym występy Madonny są antychrześcijańskie - czytamy na dziennik.pl

Do protestu dołączają się księża oraz wierni, którzy zapowiadają "Moralne Powstanie Warszawskie" i zbieranie podpisów pod kościołami. Katolicy i duchowni są naprawdę gotowi zablokować imprezę, czego dowodem jest rozmach z jakim organizują protest. Ma ponoć w przyszłym tygodniu zebrać się komitet prostestacyjny!:

Będziemy robić wszystko, aby nie dopuścić do tego skandalicznego wydarzenia - mówi Marian Brudzyński, niezależny radny sejmiku województwa mazowieckiego, który będzie przewodził komitetowi - czytamy na dziennik.pl.

Plotek jest ciekawy, czy protestujący wiedzą także o scenografii koncertów? Przecież wiadomo nie od dziś, że Madonna podczas występów zostaje np. ukrzyżowana. Władze państwa ponoć już zostały powiadomione o całej sprawie a sponsor główny koncertu portal Allegro.pl może liczyć na naciski ze strony katolików. I znów świat o nas usłyszy.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (290)
Katolicy zablokują koncert Madonny w Warszawie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 16

  Na szczęście nie żyjemy w państwie wyznaniowym tylko demokratycznym i nikt nie będzie mi mówił czy mogę iść na koncert czy nie. Ja nikomu do kościoła chadzać nie zabraniam.
  A jak zablokują to mi za bilet oddadzą.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  A Madonna będzie trzepać jeszcze więcej kasy na dormowej reklamie trasy koncertowej i wszyscy będą zadowoleni... POLSKA TO CIEMNOGRÓD!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  Zazdroszczę tym ludziom, że mają tylko takie problemy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  wiecie co? kto chce to pójdzie na koncert a ci co nie chcą to nie pójdą. co za problem te klechy wywołują????
  normalny katolik

 • sweet...ash

  Oceniono 18 razy 10

  Ja jestem wierząca, ale madonna przeciez nie obraza uczuc chrzescijanow celowo, a poza tym gdy wreszcie do polski zawitala jakas fajna gwiazda to oczywiscie wszystko musi sie spieprzyc!

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 10

  protestowac beda chyba stare babcie tylko na czele z ksiedzem rydzykiem i radio maryja ...ten kraj staje sie chory...powinnismy sie wogule cieszyc ze tu ktos jeszcze przyjezdza..

 • sindi

  Oceniono 24 razy 10

  Zbiorą się moherowe berety i zablokują koncercik:P Oni szukają wszędzie zadymy, tacy z nich katolicy... Będą przeklinać, bluźnić, używać przemocy w imię obrony własnej religii... Takie przypadki są nam znane chociażby z historii... Takie coś nazywa się jednak "złym pojmowaniem wiary" Ja jestem katoliczką, ale nie obchodzi mnie, co na koncertach robi Madonna! To jej sprawa, a jak nie pasuje, to nie trzeba oglądać. A większość pseudokatolików lata co tydzień do kościoła, a 15 minut po powrocie obgadują kto jak był ubrany, kto uczęszcza na msze, a kto nie (jeśli ktoś nie chodzi to od razu największy bezbożnik!!!!!) Żadnej refleksji... Ja chodzę do kościoła dość często i w najbliższym otoczeniu mogę znaleźć wiele takich przypadków.... Co za dewotyzm i zaściankowość....

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  ksieza niech zajmie sie pacierzem,a nie polityka!i nakazywaniem ludziom co maja robic.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Rutowicz, a zwlaszcza Doda - wasze dni sa juz policzone! Parafiada dobierze sie wam do waszych dupsk! Golych!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX