Isabel rozprawia o polityce!

To trzeba zobaczyć na własne oczy...
Isabel pokusiła się o analizę polskiej sceny politycznej na swoim blogu. Co tu komentować, sami przeczytajcie.

Monice Olejnik dostało się od Romana Giertycha i powiem szczerze, że słusznie! Zaczepianie cudzych dzieci w telewizji, czy gdziekolwiek wydaje się być cokolwiek dziwne, a wykorzystywanie ich wypowiedzi publicznie jeszcze dziwniejsze - pisze Isabel.

W świecie politycznym i nie tylko, panuje moda na obrażanie, docinanie, słowne gierki, ubliżanie. Niektórzy robią to z premedytacją, świadomie, a jeszcze inni bez zastanowienia. Niektórzy przepraszają wcześniej, niektórzy później, niektórzy wcale - kontynuuje swój wywód partnerka Marcinkiewicza.

Na koniec Isabel stawia wiele pytań. Pyta i sama sobie na nie odpowiada...

Wolność wypowiadania się, opinii jest rzeczą normalną, ale gdzie są granice? Czy prezydent powinien pozwalać sobie na to? Czy "promowanie" agresji jest dobre? Odpowiedz jakby narzuca się sama. NIE.

Jednak dla nas zabrakło tego najważniejszego, co na to Kazimierz?

Przyznaję, że wywody i refleksje Isabel są na poziomie rozprawek gimnazjalnych. Ale warto je czytać, by poprawić sobie humor w poniedziałkowy poranek. Gorąco polecam.

A najfajniejsze na koniec.

Na pewno wielu politykom brakuje zasad savoir vivre lub o nich zapominają , a jeśli brakuje to może powinni mieć "mistrzów", ludzi którzy by panowali nad ich mową? Moim skromnym zdaniem politycy powinni docierać do społeczeństwa wagą (ważnością) słów, czy opinii a nie chamstwem.

Urocze, prawda?
Więcej o:
Komentarze (25)
Isabel rozprawia o polityce!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 16

  nie obrażajcie gimazjum, coo?

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  To nawet nie jest gimnazjum ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  Po co ta dziewczyna się ośmiesza? Nie ma absolutnie nic do powiedzenia, za grosz inteligencji... Aż przykro to czytać, dorosła, chciałoby się powiedzieć dojrzała kobieta prezentuje poziom inteligencji ucznia pierwszych klas gimnazjum. Ludzie, ratunku.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  Każdy mógłby to samo napisać....Niech się już wreszcie ta dziewczyna zamknie.Myśli że jest lepsza od innych bo złapała starego, nadzianego faceta.Żal mi jej

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Boże, dlaczego Kazimierz nie każe jej milczeć, ona pogrążyła ich oboje, co za prostaczka, umysłowosć na poziomie podstawówki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Pisac każdy może ,trochę lepiej lub troche gorzej !Biedna Isabel,sfrustrowana ,niedowartościowana ,zmień se chłopa ,ty wiesz co to młode ciałko ?Ten stary szkieletor z krzywą gębą pasuje ale do ......

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  z inetrpunkcji pała...

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Isabel to dziwka czy akwizd? Marcinkiewicz to palant czy tnalap?

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Toż to wymyśliła!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX