Polski showbiznes w pigułce!

Sprawdźcie, kto według badań powinien się częściej pojawiać w mediach, a kto zniknąć z nich już na stałe.
Portal plejada.pl ujawnia prawdę o polskim showbiznesie. Instytut ARC Rynek i Opinia wziął pod lupę 325 osobowości znanych z szeroko pojętych mediów. Wyniki były do przewidzenia, ale jest kilka niespodzianek.

W rankingu na najbardziej znanego aktora wygrał Marek Kondrat. Zaraz za nim uplasowali się Cezary Pazura i Karol Strasburger. Niespodzianką jest dopiero szóste miejsce Bogusława Lindy, którego wyprzedzają Andrzej Grabowski i Cezary Żak. Ciekawym jest także, że prowadzący Familiadę Strasburger znalazł się tak wysoko.

Wśród pań króluje Katarzyna Figura. Zaraz za nią, o zgrozo, znalazła się Katarzyna Cichopek. Trzecie, czwarte i piąte miejsce zajmują Małgorzata Foremniak, Joanna Brodzik i Beata Tyszkiewicz.

Plejada
pokusiła się także o zestawienie celebrytów, których według badań, chcielibyśmy częściej oglądać.

Zestawienie otwiera Michał Wójcik z kabaretu Ani mru mru, a tuż za nim pojawia się jego partner ze sceny, Marcin Wójcik. Trzecie miejsce zajmuje Danuta Stenka. Czwarta i piąta lokata należy do Jerzego Stuhra i Katarzyny Pakosińskiej z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Osoby, które powinny z kolei jak najszybciej zniknąć z showbiznesu to Jolanta Rutowicz, Michał Wiśniewski i Tomasz Jacyków. My dorzucilibyśmy jeszcze Mandarynę, braci Mroczek i Katarzynę Skrzynecką.

Warte uwagi jest także zestawienie gwiazd, które najbardziej zadzierają nosa.

Pierwsze miejsce, a jakże, zajęła Doda. Zaraz za nią, i tu chyba niespodzianka, znalazła się Edyta Górniak. Trzecie miejsce należy do Michała Piróga. Zapytacie gdzie Wojewódzki?

Otóż Kuba znalazł się w innym rankingu. Tym razem respondenci mieli wskazać najbardziej ekscentryczną postać polskiego showbiznesu. Wojewódzki uplasował się na trzecim miejscu. Zestawienie otwiera Agnieszka Chylińska. Ankietowani wskazali także Michała Wiśniewskiego, Wojciecha Cejrowskiego i Piotra Najsztuba.

Polecamy także prześledzić pozostałe lokaty. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

No i co Wy na to? Zgadzacie się z wynikami badań?
Więcej o:
Komentarze (75)
Polski showbiznes w pigułce!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 14

  Osoby, które powinny z kolei jak najszybciej zniknąć z showbiznesu to Jolanta Rutowicz, Michał Wiśniewski i Tomasz Jacyków!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  JOLA jako dziewica powinna wstąpić do zakonu i to ścisłego

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Jola chce zostac prezydentem hahahah niech pierwsze sie wypowiadac publicznie nauczy a nie tylko "yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy" zawsze jak cos gada to "yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy" idiotka hahhaha

 • ewunia7777777

  Oceniono 10 razy 8

  Tak, Jolka powinna zniknąć!! ^^

 • roksanaroxana

  Oceniono 18 razy 8

  Osoby, które powinny z kolei jak najszybciej zniknąć z showbiznesu to Jolanta Rutowicz, Michał Wiśniewski i Tomasz Jacyków. My dorzucilibyśmy jeszcze Mandarynę, braci Mroczek i Katarzynę Skrzynecką.-Zgadzam się w 100%;)

 • katsuumi_17

  Oceniono 16 razy 8

  Doda to jedna wielka pomyłka. Powinna zniknąć z show biznesu bo prawie cała Polska już nie może patrzeć na ten sztuczny pysk.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  wiedzma rutowicz DO DOMU VONt!NIE WYSKAKUJ ludziom z puszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  yyyyy uuuuuuu iiiiiiiiii aaaaaaaaaa Jola jestem yyyyyyyyyyyy

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  wyobrazacie sobie krzyzowke cichopka i mroczki? chyba sie zzygam....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX