Oni ciągle uprawiają seks?!

Według seksuologa Marcinkiewicz jest demonem seksu.
Kazimierz Marcinkiewicz przeżywa drugą młodość. Ubiera się na luzie, chodzi po ulicy z słuchawkami od mp3 i lansuje się w gejowskich klubach. Były premier zmienił się tak pod wpływem związku z Isabel. Jego partnerka wciąż na blogu swojego ukochanego umieszcza swoje "wiersze" i różne oświadczenia. Ostatnio skupia się głównie na chwaleniu Marcinkiewicza.
Mężczyźni potrafią być jak miłość, wielcy i gorący. Bez mężczyzn życie byłoby mało kolorowe, szare, prawie niemożliwe - napisała Isabel.

 

 

Jak znany seksuolog zinterpretował słowa Isabel?

Wielki to słowo określające inteligentnych mężczyzn zajmujących ważne stanowiska. Słowo gorący ma sens erotyczny. Mężczyzna opisywany tymi słowami ma temperament i na kobiety reaguje tak, jak powinien mężczyzna. Ma tyle energii, że może kochać się przed pracą, po pracy i w czasie pracy. Oni bez przerwy uprawiają seks - twierdzi w rozmowie z "Faktem" seksuolog Stanisława Dulko.

Jest to dosyć daleko posunięta interpretacja. Myślicie, że może być w niej choć ziarno prawdy?

 

Więcej o:
Komentarze (100)
Oni ciągle uprawiają seks?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 30

  brykaj sobie ogierze, tylko się nie ładuj znowu do polityki
  a za parę lat młoda kopnie cie w tyłek i zostaniesz sam jak palec

 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 24

  Ten facet to totalne dno,dobrze ,ze nie mam takiego ojca,bo bym ze wstydu nie wyszedł na ulice.Zostawił kobiete ktora urodziła mu 4 dzieci ,wychowała i poswieciła całe zycie.Jego dzieci ,szczegolnie najmlodszy syn przezywaja przez takiego ojca teraz traume ,porzucił rodzine dla mlodej dup.y.Zycze mu z całego serca ,aby przekonał sie jak bedzie chory ,albo niedołezny czy bedzie przy nim ta mloda kochanka.Wiem ,ze bedzie kiedys bardzo cierpiał,przekona sie co jest wazne w zyciu ,niestety zrozumie to za pozno.

 • barb

  Oceniono 33 razy 23

  Ha HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa HaHa Ha!!!!!!!!!!

 • petite

  Oceniono 23 razy 21

  Głowa łysieje d..a szaleje

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 21

  Jeżeli z tych wierszy mozna wyciagnac jakikolwiek wniosek to jedynie taki, ze cala ta Isabel jest idiotka

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 19

  gdyby był przysłowiowym sklepowym ta cała Izabel nie zwróciłaby w ogóle na niego uwagi Taka prawda,żadna miłość.....prostytucja 29letniej kobitki

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 19

  W nim tyle demona co trucizny w zapałce... Typowy kryzys wieku średniego, ostatni podryw do lotu. Smutne, ale cóż...

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 17

  Marcinkiewicz demon sexu? Raczej wyglada jak wesoły plemnik ze swoja łysą główką i głupawym wyrazem buźki. To kretyn!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 16

  Chłopek roztropek i wieśniara.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX