Sztaba wystawił Melosik?

Melosik straciła swojego głównego kompozytora. Co dzieje się z pozostałymi uczestnikami "Fabryki gwiazd"? AKTUALIZACJA

Plotek dowiedział się, że Adam Sztaba zrezygnował z pracy w wytwórni My Place, która pracuje obecnie nad płytą laureatki "Fabryki gwiazd" Martyny Melosik. Przypominamy, że główną nagrodą w programie była możliwość nagrania albumu właśnie z Adamem Sztabą. Martyna została na lodzie. Nie ma żadnych piosenek, kompozycji i pieniędzy od wytwórni.

 

 

Nasze źródło donosi, że Melosik przeprowadziła się do Warszawy, ale nikt nie zaproponował jej tutaj pracy. Nie gra koncertów, a utrzymuje się z... lekcji angielskiego. Tak wygląda życie po "Fabryce gwiazd" ? Nie w przypadku wszystkich. Przemek Puk wydał singiel, a Mateusz Krautwurst nagrał już kilka piosenek na swój debiutancki album, który jesienią ukaże się na polskim rynku muzycznym.

 

 

 

Obaj młodzi wokaliści dostali się do koncertu "Trendy" festiwalu organizowanego przez telewizję Polsat. Po raz kolejny potwierdziło się, że zwycięstwo w programie rozrywkowym nie gwarantuje sukcesu. Lepiej czasem przegrać, by nie czuć presji i w spokoju przygotować swój wymarzony materiał.

 


 

UPDATE

 

Po naszym wczorajszym artykule Adam Sztaba wysłał specjalne oświadczenie w którym przekonuje, że jego rozstanie z wytwórnią My Place nie ma żadnego wpływu na dalsze losy płyty Martyny Melosik.

 

Projekt ten jest dla mnie w tej chwili priorytetowy i mam nadzieję, że na początku przyszłego roku, będzie można usłyszeć efekty naszej współpracy. (...) Nie mam wpływu na sposób promowania artystki w mediach oraz na ilość koncertów, jakie w tej chwili gra - napisał Adam Sztaba w oświadczeniu wysłanym do redakcji Plotka.

 

Dziękujemy za oświadczenie i cieszymy się z faktu, że Adam Sztaba odwiedza naszą stronę. Mamy nadzieje, że współpraca Martyny Melosik ze znanym kompozytorem przyniesie zamierzone efekty i płyta laureatki "Fabryki gwiazd" ukaże się w przyszłym roku na polskim rynku muzycznym. Plotek na bieżąco będzie Was informował o planach muzycznych Martyny Melosik.

Więcej o:
Komentarze (42)
Sztaba wystawił Melosik?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • monikawiki

  Oceniono 27 razy 13

  Dlaczego tak źle oceniacie ADAMA SZTABĘ, nawet Go nie znając? Przecież, to jest super FACET :)) NA PRAWDĘ :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Szkoda, że Martyna uwierzyła, że 3 miesiące w różowym domku dla lalek uczynią z niej gwiazdę. na ten status trzeba ciężko pracować, a nie siedzieć w domu i czekać na cud. Sama przeprowadzka do warszawy to za mało. Mateusz i Przemek robią swoje tak, jak obiecali i jak widać, świetnie sobie radzą,a TOPtrendy są na to najlepszym dowodem. Tak trzymaać chłopaki!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Mateusz Krautwurst to bedzie 2 makowiecki:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  fajnie ze martyna wygrała a nie dymek

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  No właśnie, obarczanie odpowiedzialnością Sztabę jest bez sensowne. Robienie z człowieka ignoranta tylko dla plotki jest naprawdę nie fair. Plotku, nie pisz takich rzeczy bo przestanę Cię odwiedzać..:>

 • dzindzin

  Oceniono 14 razy 4

  a tak cieszyła sie z wqygranej . Polsat to porazka !!!! Fajnie ze robia takie programy szkoda tylko ze nie maja kasy zeby dac zwyciezca nagrody;/ POLSKA TELEWIZJA ! żal

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  niby ładna, niby zdolna.....,ale to wszystko na niby. Martynko, pora pogodzić się z porażką. Idź do pracy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  piotrek tez nagrywa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 3

  Żal mi tego ułomnego Adama Sztaby .!! Jakie dziecko!! Miał nagrać jej płytę a ją wystawił :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX