HOT

Zabroniła mu wystąpić w Sopocie!

2009-05-27
A A A Drukuj
KAPIF.PL/KAPIF
Wczoraj stacja Polsat zorganizowała konferencję prasową na temat festiwalu Top Trendy. Na konferencji pojawił się Cezary Pazura, który brał udział w festiwalu już praktycznie od początku jego istnienia. Aktor był mniej rozrywany niż również uczestniczący w konferencji Piotr Rubik, ale też budził zainteresowanie wśród dziennikarzy. Plotek dowiedział się, że obecność Cezarego na konferencji nie oznacza, że wystąpi od podczas tegorocznego Kabaretonu.
Podczas Kabaretonu będą pokazywane jedynie materiały filmowe ze skeczami Pazury z poprzednich lat. Aktor nie pojawi się osobiście na festiwalu. Dlaczego? Zabroniła mu tego Edyta Zając - mówi Plotkowi osoba z Polsatu

Pazura po raz pierwszy zrezygnuje z występu na festiwalu, ponieważ termin imprezy zbiegł się z terminem porodu Edyty. W sumie trochę szkoda, że nie będzie Pazury.

Oto jeden z jego występów:

 

 

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (67)

  • avatar

    Gość: Gość

    0

    zamienił stryjek.....ta Edyta jest taka paskudna, że już chyba bardziej się nie da:/, a do tego pusta. Apel do producentów programu Looksus zmieńcie prowadzące, zwiększycie swoją oglądalność!!!

  • avatar

    Gość: Gość

    0

    i na co to ci było czarku pazuro

  • avatar

    Gość: Gość

    0

    ja nie żałuję że nie zobaczę tego pajaca, dawno sie skończył,niech teraz zmienia pieluchy,

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 2 razy -2

    co za para
    chyba z księżyca
    Pazura schowaj się na jakiś czas bo jesteś nudny

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 3 razy 1

    to oczywiste że nie chce zosawiać żony tuż przed porodem, wcale nie znaczy to że to ona mu zabroniła, może on sam wie co jest ważniejsze

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 4 razy 0

    hehe, zaczynają się fochy...;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX