Świnią nie jest...

...a z "Miasta Kobiet" odeszła sama.

Paulina Młynarska należy do najmniej lubianych gwiazd telewizyjnych. Co ciekawe, sama przekonana jest, że winne jest temu jej podejście do pracy - zadawania trudnych pytań, walenie prosto z mostu i bezkompromisowość.

 - W Polsce wciąż panuje przekonanie, że można przyjść do talk-show, nic nie powiedzieć, a tylko roztoczyć aurę: "Popatrzcie, jaka jestem! Taka ładna, taka chuda, taka mądra i mam takie piękne życie!". Ja wolałam w "Mieście kobiet" dociekać prawdy, a nie godzić się na kreację, którą gwiazda wymyśliła ze swoimi agentami - tłumaczy w "Twoim Imperium".

To dość zaskakujące wyznanie, bo większość gości w "MK" była "normalnymi" gośćmi, a nie zblazowanymi gwiazdami. Poza tym, Marzena Rogalska jakoś umiała nie przerywać w pół zdania i słuchać, co pomagało wytworzyć fajną więź między nią a osobami w studiu, ale niech sobie Młynarska ma te swoje mądrości.

 

 

Prezenterka mówi również, że dba o prywatność swoich gości ("Może jestem piranią, ale na pewno nie świnią") i zdradza kulisy swojego odejścia z "Miasta Kobiet".

 - Decyzję o rozstaniu z programem podjęłam sama, bo poczułam, powiedzmy, zmęczenie materiału.

My też się zmęczyliśmy. Odejście to najlepsza rzecz, jaką zrobiła dla tego programu. Może jeszcze coś z niego będzie.

 

 

Więcej o:
Komentarze (55)
Świnią nie jest...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Pani Paulino, proszę nie obrażać świń i się do nich nie porównywać. Niczym na taką obelgę nie zasłużyły.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Program, a zwlaszcza prowadzaca na zenujaco niskim poziomie. Magiel w porownaniub z tym to salon. Mlynarskiej bym nawet do magla nie zatrudnil, Ta hetera tylko do klatki sie nadaje! Wykonczyla wszystkie wspolprowadzace. Arogancka straganiara!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  ostała się pieńkowska... no to szukam nowej stacji do oglądania...

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Ciągle pytała o seks w MK... Wszystkich! Chyba u niej w tych sprawach coś nie tak... ;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Marzena była the best. Pieńkowską widziałam tylko w Dzien dobry TVN i jest OK.
  Co do innych prowadzących - Rusin przerywa i gościom i współprowadzącemu i nadal ją tam trzymają, nie da się jej słuchać.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Najlepszy był pierwszy skład miasta kobiet. Później program zaczął się staczać. Nie lubiłam Młynarskiej w tym programie, za Pieńkowską też nie przepadam. Żadna z tych pań nie potrafi stworzyć typowego babskiego klimatu, typu ploty-pogaduchy jak to potrafił zrobić pierwszy skład z Rogalską na czele. Tam był dowcip, spontan, pełny babski luz...aż się łeska w oku kręci.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  nic nie będzie z programu dopóki będzie siedziała tam ta super inteligentna Pieńkowska

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Pieńkowska + Maczuar Pazura = 0 oglądalności

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  TVN ma najgorsze kobiety Mołek (nie mogę oglądać dzien dobry tvn),Młynarska (na szczęście odeszła),ale i tak nie moge pooglądać miasta kobiet bo jest Pieńkowska(kt óra tez prowadzi dzien dobry tvn) .Jeszcze brakuje aby Hanny Lis.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX