Chcą się jej pozbyć z You Can Dance?

Czarne chmury zawisły na Weroniką Pazurą.

Jakoś tak się wydarzyło, że jurorowanie w "You Can Dance" to obecnie jedyne źródło dochodu Weroniki Marczuk-Pazury. Choć przedsiębiorcza, nie umiała dopilnować i wystarczająco rozwinąć swoich biznesów - firma producencka i kancelaria prawna nie przynoszą wysokich dochodów. Pamiętamy również, że Weronika nie podołała w roli prowadzącej "Miasto Kobiet".

 

 

A teraz i jej posada w "YCD" stoi pod znakiem zapytania - pisze "Na żywo". Podobno Weronika Marczuk-Pazura jest zbyt mdła do tak energetycznego show. Potrzebny jest ktoś z charakterem.

Stacja już rozmawia z najbardziej kontrowersyjną polską tancerką, Krystyną Mazurówną, która może zastąpi Weronikę w roli jurorki - pisze tygodnik.

Pytanie tylko, po co TVN miałby po czterech edycjach zmieniać jurora. Nie jest to oczywiście niemożliwe, ale trzech znawców w jury wcale nie jest dobrym rozwiązaniem. Musi być choć jeden "ozdobnik pochwalacz".

 

Więcej o:
Komentarze (38)
Chcą się jej pozbyć z You Can Dance?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  ona zrobiła karierę wyłącznie dzięki byłemu mężowi i..pokorze, której ma w sobie bardzo dużo...jest zupełnie pozbawiona pychy, zawiści tak charakterystycznej dla ludzi telewizji

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  Lubię ją :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Piróg jest najlepszy!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  jest ok! nie zachowuje się: "jak wyzej s...m, niż głowę mam"

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  myślę tak: ona jest w tym programie mdła, to fakt...ale z drugiej strony, jak dadzą jakąś krzykaczkę to jeszcze gorzej, nie zniosłabym wymądrzającej się Dody, albo niezrównoważonej Górniak...nie, niech lepiej zostanie...przynajmniej da się słuchać jej głosu...

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  piróg nadrabia za wszystkich ^

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Zostawcie ja, ona jest fajna!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  bo ona do telewizji w ogóle się nie nadaje...w mieście kobiet też była do niczego...trzymają ją ze względu na nazwisko...ludzie, ona nie nadaje się do telewizji, może jest fajna, miła, ładna ale to nie TO!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  Ja też ją lubię. :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX