Przez Dodę straciła pracę

"Jak oni śpiewają" ma zniknąć z ekranów i Górniak zostanie bez pracy. Przez Dodę nie chcą jej również w innym show.

Show-biznes jest jak liceum - jedni się lubią, inni nie i strzelają fochy, gdy przychodzi co do czego. Edyta Górniak na własnej skórze poznała, co znaczy nie być lubianą przez Dodę. Prawdopodobnie przez nią zniknie całkowicie ze stacji Polsat. Dlaczego?

 

Dzisiejszy "Super Express" donosi, że wyniki "Jak oni śpiewają" są tak słabe, że zarząd stacji prawdopodobnie zdecyduje się na jego zawieszenie, więc kolejnej edycji na jesień nie będzie. Show urosła silna konkurencja w postaci "Mam talent". W takim wypadku Edyta Górniak straci fotel jurora. Miała jednak pewną propozycję. Miała, bo już nie ma.

 

 

Istniała możliwość, aby Górniak zasiadła w jury "Fabryki gwiazd". Ale jest jeden problem - Doda. Piosenkarka podobno zapowiedziała, że albo ona, albo Edyta. Absolutnie nie wchodzi w grę ich wspólny udział.

 

Polsat złapał Dodę, więc pewnie szybko jej nie wypuści, a widzom stacji pewnie zbrzydły już jej popisy. Wybór jest dość prosty.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (212)
Przez Dodę straciła pracę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 23

  A ja słyszałem, że doda zrobiła w życiu więcej lodów niż Algida.

 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 22

  Górniak wzoruje się na Dodzie?? Górniak śpiewała gdy Doda puszczała się w szkole. Górniak zaczęła swoją karierę z samego dołu, wszystko osiągnęła swoją pracą. Doda zawdzięcza wszystko swojemu chamstwu i doopie. Najpierw była ładną lalką u boku znanego piłkarza a potem wykreowała się na królową. Cóż, żebracy też muszą mieć królową

 • she8

  Oceniono 32 razy 12

  no nie? ten silikonowy chamski pustak zostanie, a Edyta odejdzie? Dno!

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 11

  Skandal przecież doda jest najgłupsza nawet jej koronę odebrali

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  hej to Przecież Edyta umie śpiewać. to , że ktoś jej dał zły podkłąd do hymnu ot nie jej wina. to doda jest głupia i pusta i sie ubiera wyzywajaco . edyta ma talent a doda jest niby "królową " a wy się zachowujecie jakby ona wami rządziła.żal mi was. nie znacie się ;///

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 10

  Doda?no to junapewno nie bede ogladac,ile mozna patrzec nacos takiego?bleeeeeeeeee

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 10

  to jest tak.Edyta jest niekwestionowaną gwiazdą pop i zadna doda, czy paliwoda nie dorasta jej do pięt , chocby się rozebrała do naga na scenie, a pomieważ lud lubi kicz i bylejakość to popiera fordanserki elektrody.... a swoją drogą czy elektroda oznacza,że można ładować ????

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  Edyta Górniak Najlepsza!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  szczerze uważam ,że Polsat zszedł na przysłowiowe 'psy ;// programy są tak nudne o żałosne ,że szok biorąc pod uwagę np. 'Jak Oni Śpiewają , Najśmieszniejsze momenty świata , Malanowski i Detektywi (kompletne dno )itd, to jest do bani ;// przydałoby się coś nowego mówię o programach nowych twarzach a nie nadal tych samych powtarzających się osobowościach ;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX