Młynarska straci pracę przez Pieńkowską!

Dni Pauliny w TVN Style są już policzone.
Jak dowiedział się tygodnik "Na żywo", Paulina Młynarska już wkrótce przestanie być współprowadzącą programu "Miasto kobiet" . Wszystko przez konflikt z Jolantą Pieńkowską. Dziennikarki nie potrafią dojść do żadnego konsensusu i nie kryją już wzajemnej antypatii.
Paulina nie mogła znieść, że nie jest już gwiazdą programu. Kiedy pracowała z Weroniką Marczuk-Pazurą, błyszczała. Łatwo jej było przyciągnąć uwagę widzów, ponieważ Weronika bardzo rzadko się odzywała. Raczej słuchała niż mówiła. Aż w końcu Paulina trafiła na godnego przeciwnika. Ty, że Pieńkowska nie da się zepchnąć na dalszy plan - powiedział "Na żywo" jeden z pracowników TVN Style

 

 

Role się odwróciły. Kiedyś to Młynarska pozbywała się współprowadzących, teraz władze stacji pozbędą się jej. W końcu Pieńkowska jest prowadzącą programu "Dzień dobry TVN" i żoną jednego z najbogatszych Polaków.

 

Plotek nie ma nic przeciwko zmianie prowadzącej "Miasta kobiet".Oglądanie teraz tego programu jest drogą przez mękę. Tak napięta atmosfera nie panuje w żadnych programie.

Więcej o:
Komentarze (66)
Młynarska straci pracę przez Pieńkowską!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Zauwazcie ile reklaqm w TVN zamieszcza maz Pienkowski4ej. A to prywatna telewizja!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Mlynarska jest kosmicznie konfliktowa osoba, przy tym niewiedze, wrecz glupote probuje ukryc pod plaszczykiem gadatliwosci!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  Rogalska była najlepsze :))) Młynarska jest beznadziejna ale Pieńkowska jeszcze gorsza. Zanim zada pytanie naprodukuje się przez dobre 5 min. :P

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Jak moze byc ktos dziennikarka jezeli nie ukonczyl szkoly sreniej! Plotku przekroczyles granice smiesznosci! Zadna z nich nie jest dziennikarka! Pienkowska jest aktorka z wyksztalcenia, a Mlynarska po podstawowceI yto po niej widac!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Problem jest w tym, ze Mlynarskiej prywatna telewizja placi, a maz Pienkowskiej placi olbrzymie sumy TVN za reklamy!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  obie do wywalenia...jedna i druga nie potrafi uszanować współprowadzącej stąd konflikt, ale ta Młynarska jest denna

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  WYGLĄDA NA TO ŻE EKSPANSJA MŁYNARSKICH W TELEWIZORNIACH DOBIEGA KOŃCA.

 • dzierlatka55

  Oceniono 8 razy 6

  Młynarska mogłaby maturę w końcu zrobić , a nie panoszyć się..a Pieńkowska niech leci na następną operację plastyczną..tyle młodych zdolnych dziennikarek jest w naszym kraju , a posiłkują się "przechodzonymi " :-)))

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Niech sobie zoltowlosa Pienkowska odpoczywa w jakims cholernie drogim SPA a do prowadzenia programow napewno znajda sie jakies inne fajne ,ktore nie udaja ze polknely kij i wszystkie rozumy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX