Bartek Kasprzykowski płaci za kłamstwa?

Aktor traci poparcie widzów.

Coraz mniej par, coraz większa nuda. Najlepszym fragmentem siódmego odcinka "Tańca z gwiazdami" był występ hiszpańskiej grupy Sangre Flamenco. Zresztą motywem przewodnim dzisiejszego odcinka była muzyka hiszpańska. Wyśmienicie wypadła znów Dorota Gardias. Pogodynce depcze po piętach Monika Richardson, która zatańczyła dziś szybkiego i lekkiego quickstepa.

 

  

 

Z programem pożegnał się w końcu Paweł Nastula, który był w tańcu tak sztywny, jak Grzegorz Rasiak na boisku piłkarskim. Tak to możliwe! Z kolei Bartek Kasprzykowski stracił nie tylko kilogramy, ale też sympatię widzów. Afera z nauczycielką, która zarzuciła mu kłamstwo, bardzo mu zaszkodziła, bowiem dostaje coraz mniej SMS-ów. W końcu kłamstwo ma krótkie nogi. Wystarczyło przyznać się, że miało się kontakt z tańcem...

Więcej o:
Komentarze (22)
Bartek Kasprzykowski płaci za kłamstwa?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • betti

  Oceniono 13 razy 11

  Sympatyczny ten Nastula, ale sztywny jak pal Azji - niestety należał mu się już wylot:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  W końcu odpadł ten straszny Nastula. Przecież on kompletnie nie umie tańczyć. Dziwię się ludziom, którzy na niego głosowali.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Jakie kłamstwo nie przesadzajmy przecierz każdy z nas kiedyś tańczył np. przedszkole , szkoła itd.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Napiszę więcej - Foremniak tańczyła w parach, do czego przyznała się kiedyś w programie 'Ananasy z naszej klasy' nie tylko werbalnie, ale tańcząc w programie. Nikt jakoś o tym nie pamięta, ale to właśnie był największy przekręt w TzG!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  wlasnie w kulisach jego nauczycielka zdementowala plotki jakoby uczyl sie wczesniej tancow towarzyskich. oj, slabe informacje macie..

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  ale szczujecie przeciwko niemu. Facet od poczatku nie kryl sie z tym, ze w szkolnych czasach tanczyl. Ogladajcie dokladniej odcinki TzG i Kulisy jak chcecie cokolwiek pisac . Klamiecie to tylko wy i to bardzo nieudolnie. Jakos nie przeszkadzalo wam ze Cichopek, Mroczki, Foremniak Rusin tez kiedys tanczyli w zespolach. Tanczyli tez uczniowie Garlinskiego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  ta nauczycielka chciala zrobic sobie reklame, dlatego przyczepila sie do Bartka, ludzie sa jednak podli

 • betti

  Oceniono 8 razy 4

  Sympatyczny, ale sztywny jak pal Azji - niestety należał mu się już wylot:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  Kłamcami jesteście wy ,piszecie bzdury aby namotać tym którzy niezbyt uważnie oglądają show ,wszak już w pierwszym programie dziękował tym którzy go wprowadzali w meandry tańca ,w kulisach rozwinął ten temat,dlaczego tak kłamiecie czym wam tak zawinił ,wszak było wielu wychowanków trenerów nawet Galińskiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX