Kaulitz pobił dziewczynę i trafi do więzienia!!!

Przerażające wieści o gwiazdorze Tokio Hotel...

 

Kotek był w wielkim szoku, gdy dotarła do niego wiadomość, iż Tom Kaulitz zamienił się w damskiego boksera i uderzył pewna fankę w twarz. Od wczoraj pojawiło się już kilka opisów wspomnianego zdarzenia, jednak pewne fakty ciągle się powtarzają.

 

Oto streszczenie sytuacji:

Tom Kaulitz przyjechał na stację benzynową, co od razu zwróciło uwagę kilku dziewczyn. Z nadzieję na autografy szybko podbiegły do samochodu, a jedna z nich zapukała w szybę. Gwiazdor Tokio Hotel nie był zadowolony z tej sytuacji, gdyż opuścił okno i rzucił w fankę papierosem. Ta prawie się rozpłakała i natychmiast podniosła niedopałek, rozgniatając go jednocześnie na szybie. Tom zrobił się purpurowy i czym prędzej wyskoczył z auta, by następnie uderzyć dziewczynę w twarz. Co gorsza pod jej okiem pojawił się wielki, siny znak.

Całej sytuacji przyglądały się koleżanki, które natychmiast po całym zdarzeniu zadzwoniły po policję. Dostrzegł to Kaulitz, który wsiadł szybko do samochodu i odjechał z piskiem opon. Źródła donoszą, że funkcjonariusze poszukują teraz Toma, który uciekł z miejsca zdarzenia.

Kotek nie może wykrztusić z siebie słowa, gdyż nie sądził, że niemiecki artysta jest zdolny do takich rzeczy.

 

Jakie są Wasze opinie?

 

Więcej o: