To prawda - załatwił jej pracę

Chcecie pracować w mediach. Znajdźcie sobie medialnego chłopaka. Proste!

W jaki sposób Viola Kołakowska dostała pracę w "Dzień Dobry TVN"? Można było przypuszczać, że dzięki ojcu swojego dziecka, czyli Tomaszowi Karolakowi. Tak przynajmniej twierdzi dzisiejszy "Fakt". Oczywiście istnieje opcja, że sama wkręciła się do telewizji, ale nikt w to raczej nie uwierzy.

Nowe obowiązki sprawiły, że Kołakowska wyraźnie odżyła - pisze "Fakt". - Jak twierdzą znajomi pary, polepszyły się również relacje Violi i Karolaka.

Nie ma co nawet potępiać takiego zachowania, bo w Polsce zwyczaj załatwiania pracy rodzinie i znajomym jest stary jak świat. Wręcz jest elementem naszej kultury. Gwiazdy tak jak inni korzystają z przywilejów. Cezary Pazura załatwił swojej młodziutkiej narzeczonej pracę w Polsat Cafe, Józefowicz lansował Urbańską, a Hołdys uparł się, że Edyta Jungowska musi zasiąść w jury "Hit Generatora".

 

DLA PRZYPOMNIENIA:

Pazura: Nie załatwiłem żadnej pracy Edycie!

Hołdys wkręcił Jungowską do Dwójki

 

Co można powiedzieć - życie...

 

Więcej o:
Komentarze (9)
To prawda - załatwił jej pracę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Ona nie jest żadna Kołakowska. Urodziła się jako Violetta Kołek, powtarzam K O Ł E K! Proszę tytułować ją właśnie w ten sposób. Tak samo jak inna Violetta, niejaka Arlak (cycata żona wójta z serialu Ranczo). Jej prawdziwe nazwisko to Zmarlak, powtarzam Z M A R L A K!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Jak nie masz znajomości, to nie masz pracy!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Teraz nie masz pracy, jak nie masz znajomości, choćbyś z niewiadomo jakim wykształceniem przyszedł.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  A JA MAM MEDIALNEGO MEZA I NIE PRACUJE W TV.... PEWNIE JESTEM BRZYDSZA OD ZAJAC , CO WYDAJE SIE PRAKTYCZNIE NIEMOZLIWE :)

 • Gość: Gość

  0

  Chłopie gdzie ty masz oczy

 • miley2110

  0

  Jejku przecież to nic złego jak sie prace załatwia co nie ?
  To nie dramat !!

 • Gość: Gość

  0

  w tv albo masz "przyjaciół" albo znasz sie na bardzo starym zawodzie.. inaczej bye bye.

 • Gość: Gość

  0

  Jaka telewizja takie pseudodziennikarze, pseudoprezenterki, pseudo.... itd to wszystko towar-zydostwo wzajemnej adoracji i skubania kasy z podatnika. A kiedy Karolak wkreci do tv swoja coreczke?

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Zawsze i wszedzie tak bylo! Popatrzcie na amerykanskie media. Przewazaja wyznawcy jednej religii /nie mam nic przeciwko tej religii/ Podaje tylko jako przyklad!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX