Górniak zaśpiewa dziś "Dziwny jest ten świat"

Czy da radę?

Muzyczna podróż po Polsce będzie tematem przewodnim dzisiejszego odcinka "Jak oni śpiewają". Uczestnicy wykonają przeboje Czesława Niemena czy Brathanków, a Daniel Wieleba w pokoju gwiazd będzie przebrany za wielkanocnego zająca. W fotelu czwartego jurora zasiądzie Justyna Steczkowska, która zaśpiewa jeden utwór ze swojej najnowszej płyty.

 

Jak udało dowiedzieć się Plotkowi, Edyta Górniak wykona dziś wielki przebój Czesława Niemena, "Dziwny jest ten świat". Porywa się z motyką na słońce? Czy poradzi sobie z jednym z najtrudniejszych utworów w historii polskiej muzyki? Nie mamy wątpliwości, że będzie ciekawie!

 

Oto, jak tę piosenkę wykonali Janusz Radek i Ewelina Flinta.

 

 

Radek:

 

Ewelina:
.
.

Więcej o:
Komentarze (69)
Górniak zaśpiewa dziś "Dziwny jest ten świat"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 18

  Skład Dody: 1 procent biustu, 50 procent silikonu, 49 procent głupoty, 0 procent mózgu. Pozdrawiam wszystkich antyfanów tej pokraki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  Odniosę się do pewnych wypowiedzi "ludzi", którzy roszczą pretensje do gwiazd: "I znow ten wyjec Steczkowska wrabala sie do programu by pewnie go polozyc tak jak to zrobila z GTNL" - Steczkowska nie położyła Gwiazdy Tańczą na Lodzie, winę za rozpad ponosi Dorota Rabczewska i jej bardzo niekulturalne zachowanie w programie. Na szczęście w IV edycji nie będzie tego gniota w tym show, więc na pewno więcej ludzi zacznie go oglądać. "Edzia nie dorównała w żadnym wypadku Niemenowi!" - Właśnie, że pobiła. Otóż piosenka w wykonaniu Czesława Niemena jest mdła, Edyta bardzo ładnie ją oprawiła, wyszła dosłownie cudnie, zarówno w interpretacji, bo wiedziała, o czym śpiewa, jak również w intonacji. "Bo DOda ma potężną barwę głosu, a Edzia nie!" - Doda nigdy nie miała, nie ma i nie będzie miała głosu, czego przykładem może być 0 nagród "Telekamerach" oraz brak nominacji muzycznych z różnych imprez.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 9

  poradzi jak z hymnem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 8

  Edyta już śpiewała kiedyś tą piosenkię i jej wyszła dziś też jej wyjdzie...
  Edyta ma najpiękniejszy głos w całej Polsce.
  I nie dawajcie durnych komentarzy!

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 7

  Co TY pie...sz dziecko. Edyta zaśpiewała to bardzo ładnie, z charakterem od serca. Tę samą piosenkę śpiewała kiedyś zarówno Liszowska, jak i Włodarczyk, i nie poradziły z nią sobie. A Edytka, piękna barwa głosu, po prostu świetna. Podobała mi się dzisiaj również Justyna Steczkowska, jest to naprawdę fajna kobieta, nieco zniszczona przez tą kur wę, co teraz robi "karierę" w cudzysłowie w stanach. Justynka oraz Edytka powinny zaśpiewać to w duecie, byłoby po prostu prześlicznie. No i bardzo ładne chlebki upiekła Justynka, bardzo lubię te dwie panie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Nie poradzi sobie... Edyta ma świetny głos, ale nie do takich kawałków. Najlepiej, oprócz Niemena oczywiście, tą piosenkę wykonał według mnie Maciek Balcar (wokalista DŻEMu).

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  pobwalila wszystkich na kolana zaspiewala geeeenialnie

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 6

  " Dziwny jest ten świat " to klasyka polskiej muzyki . Tylko Czesław Niemen w swej pierwotnej wersji śpiewał tak mocno , że aż ciarki po plecach chodziły . Wszyscy co po Nim śpiewali - to już nie to , nie tak . Edyta Górniak ma ładny głos , ale nie do takiej piosenki .

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  MI sie podobalo jak FLINTA zaspiewala, a GOrniak widomo ze ona wszystko zaspiewa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX