Cielecka rzuciła Garlickiego dla Chyry!

Co zrobił Chyra? Znalazł sobie inne koleżanki. Bardzo wyzwolone koleżanki.

 

Według informacji tygodnika "Na żywo", Magda Cielecka rzuciła Łukasza Garlickiego, ponieważ postanowiła wrócić do Andrzeja Chyry. Powrót się nie udał. Teraz cierpi i Garlicki i Cielecka.

Walczy o Magdę. Zapewnia wszystkich, że nadal są parą. Jeśli się nie opamięta, to uczucie go zniszczy - powiedziała "Na żywo" znajoma Łukasza.

 

 

Ponoć Magda Cielecka zupełnie skreśliła już Łukasza Garlickiego.

Ubzdurał sobie, że jest moim chłopakiem. Ale ja z nim nie będę - powiedziała znajomym Cielecka.

Garlicki chce Cieleckiej, Cielecka chce Chyry, Chyra chce sikać na ulicach i podrywać przypadkowe nieznajome. Jak podryw się uda, to nawet i poleży na chodniku w centrum Warszawy. Scenariusz jak z kiepskiej telenoweli? Owszem. Okazuje się jednak, że tak wygląda życie polskich gwiazd. To przykre.

 

Więcej o:
Komentarze (21)
Cielecka rzuciła Garlickiego dla Chyry!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Dawniej lubiłam Cielecką... 10 lat temu była nie tylko piękna i utalentowana, ale też sympatyczna; teraz zrobił się z niej arogancki babsztyl niepotrzebnie rozwalający uczuciowo młodego Garlickiego; ale zawiniły też media powtarzające jej w kółko jaka jest boska; a przecież jest tylko piękną kobietą (niejedyną), której nie zaszkodziłoby trochę skromności i rozsądku

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Przykre? Tarzanie się w pijanym widzie po chodniku z małolatami bardzo się męskiej części ludności spodobało. Wystarczy poczytać wpisy. Tak ma wyglądać prawdziwa męskość. Smakowanie życia. Wczoraj mi takiego jednego smakosza policja zwinęła z pod domu bo spał na chodniku w kałuży własnego moczu. Dobranoc.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Chyra to kretyn i podrywacz!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  szkoda mi tej dziewczyny tak jest zaslepiona tym facetem, ze nie widzi ze on ma ja gdzies ... szkoda czasu Madziu

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Madziu zostaw tych lowelasów - znajdź sobie kogoś porządnego i przystojnego kto by cię kochał ;-)))

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Coz ... , to sie wlasnie nazywa tzw."Klasa polskich gwiazd i gwiazdek" , ale swoja droga ,to media tez mamy wcale nie takie dobre ,na jakie sie kreuja .Oczekuja zenujacych skandali z udzialem gwiazd , a potem z przekonaniem o swojej racji zawzecie to krytykuja , no ale tak dziala ten showbiznes , na polskich polach kukurydzy , czysta ,zenujaca zaleznosc , ktora zachodzi miedzy tymi "..............." ; - )

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Z tego wielkiego zakochania wykonczyl sobie pecherz do szczetu! Biedactwo!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Cielecka to jedyna stylowa aktorka w naszym kraju. A Chyra,, szkoda, ze taki szczeniak z niego. Magda! rozejrzyj się za mężczyzną, Chyra widać jeszcze nim nie jest.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Gdy sie zalatwia na dworcu zle, kiedy na ulicy jeszcze gorzej. To gdzie ma sie zalatwiac>? Moze w toalecie? To nie dla niego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX