Marcinkiewicz oszczędza na Isabel

Serialu z Kazimierzem i Isabel ciąg dalszy. Tylko u nas powietrzna historia, której ogon zaczepił o żenadę i runął wprost na ziemię.
 

Wczoraj Kazimierz Marcinkiewicz żalił się, że media zrobiły z jego życia prywatnego serial. Niestety Panie Kazimierzu, jak się robi takie sceny na lotnisku a potem ładuje się ukochaną do ekonomika, a samemu leci tą o "niebo" lepszą klasą, to trzeba się liczyć, że żenująca opera mydlana trwa będzie nadal:

 

Jak wszyscy wiemy, zakochana para (czyt. Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel) mieszkają obecnie w Londynie. Odległość nie przeszkadza im jednak w częstym odwiedzaniu Polski. Dla obojga podróżowanie samolotami to standard. Jednak zachowanie Kazimierza do standardowych nie należy. W zeszłym tygodniu Marcinkiewicz i Isabel wracali wieczorem do Londynu właśnie. Ona zachowywała się nad wyraz głośno a on sprawiał wrażenie, jakby był dumny z ukochanej i jej zachowanie. Generalnie robili sceny. Szczyt żenady nastąpił dopiero w czasie wsiadania do samolotu. Kazimierz zasiadł w klasie business, a Isabel w economy! Nie wiemy, jak para dzieli się wydatkami, ale takie "cuda na kiju" nie zdarzają się nawet zwykłym ludziom. Świadek zajścia komentuje to tak:

Mnie przez głowę by nie przeszło takie zachowanie. Albo sam bym sobie kupił ?niski' bilet, albo poprosił o downgrade. No ale może się nie zna języków i pojęć
Maila otrzymaliśmy od naszego czytelnika, za co bardzo dziękujemy. I jak tu nie pisać o Isabel i Kaziu?
Więcej o:
Komentarze (56)
Marcinkiewicz oszczędza na Isabel
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 26

  Dla Wielkiej Miłości ludzie rzucali trony, sutanny, rodziny ale ta miłość była zawsze tego warta.
  Tymczasem to co zobaczyliśmy w wywiadzie na żywo totalna kompromitacja. Gdzie ta mądrość? gdzie to piękno? gdzie inteligencja? o której z takim zachwytem mówił były premier. Widzimy tylko jedno - to penis rządzi tym Panem i tyle, aż tyle, tylko jak długo ??????????

 • betti

  Oceniono 26 razy 20

  Mieliśmy premiera...a teraz mamy króla buraków....nie obrażając buraków!

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 16

  trza oszczędzać jak się z alimentów wygrzebać trudno... ten powrót do polityki zalatuje niewypałem!

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 16

  on ma pewnie przeloty fundowane...i niech się cieszy, bo jak robotę straci to stać go będzie tylko na przelecenie Isabel, która też niewiadomo czy mu da(bo ona daje podobno tylko liderom)

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 15

  Zasobnik na plemniki lata zawsze tylko i wylacznie ekonomiczną, więc nie wiem w czym problem

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 13

  mam 27 lat i jednak by mnie brzydzilo z kims tak starym w lozku ... lysy , malo meski i jeszcze to mowienie jak nauczyciel yyyyy na trzezwo jakos tego nie widze....

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 13

  chciałabym widzieć jaką minę będzie miał ,gdy zostanie sam

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  PRAWDZIWY PALANT I AŻ DZIW BIERZE ŻE TAKI CZŁOWIEK BYŁ PREMIEREM

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  oboje siebie warci :D szał hormonów i tyle ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX