Hakiel dostał pracę przy "Fabryce gwiazd"!

TVN się z nim pożegnał, więc poszedł do Polsatu.

 

Jesienią wróci nie tylko program "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale też show "Fabryka gwiazd". Producenci szykują dla swoich widzów wiele niespodzianek. Największą atrakcją "Fabryki gwiazd" ma być Doda oraz... Marcin Hakiel. Jak podaje "Życie na gorąco", Kasia Cichopek załatwiła swojemu mężowi pracę przy nowej edycji programu. Marcin będzie oczywiście choreografem i nauczycielem tańca.

Hakiela zaproszono do programu, proponując mu rolę nauczyciela tańca i choreografa. W końcu to fachowiec i osoba bardzo lubiana przez widzów. Mieliśmy już okazję pracować przy produkcji "Jak oni śpiewają" - powiedziała gazecie osoba z Polsatu.

 

 

Czy jest lubiany? Nie do końca. Sam ostatnio stwierdził, że ludzie nie chcą już go oglądać. Na planie "Jak oni śpiewają" pracował tylko podczas pierwszej edycji. Później już mu podziękowano. Teraz dostanie drugą szansę tylko że w "Fabryce gwiazd".

 

Drugiej szansy prawdopodobnie nie dostanie z kolei Adam Sztaba. Jak dowiedział się Plotek, dyrygent i jego orkiestra nie pojawią się w 2. edycji show.

 

Więcej o:
Komentarze (40)
Hakiel dostał pracę przy "Fabryce gwiazd"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 18

  niech zajmie się jedzeniem szparagów w poprzek, byłby w tym mistrzem świata

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  Profesjonalna stacja, jaką jest TVN , wywaliła go na zbity pysk. No to go przygarnęła telewizja dla Polski C, czyli Polsat. Teraz keleckie, podlaskie, białostockie i podkarpackie będzie mogło się nim zachwycać! Kredyty duże, raty do spłacenia też, trza tyrać za wszelką cenę, miernota z niego okropna.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  Osoba lubiana przez widzów ? :) Hihi

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  a może by tak poszedł do kopalni pracować

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Rzygac sie juz chce na widok gogusia i pyzatej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Niech się zatrudni w fabryce drutu kolczastego , niech mu zamkna tą gębę !!!1 to już jest przesada ... ten typek z mina głupkowatą nie ma wstydu....

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Nie badzcie takimi pesymistami. Jest jeszcze telewizja Trwam, a tam Cichopek ze swym wiecznym falszywym grymasem a la smiech pasuje jak ulal. A jak ona to i Hakiel. Tak bardzo kochaja pieniadze poznanskie pyry!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Doda i Hakiel ! To dopiero nowe hm hm hm twarze! Wiekszej nowosci nie mogli znalezc. O nich to nawet psy szczekaja. A ich widzowie lubia, to najlepiej poczytac w internecie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  czy ten koleś się uśmiecha czy cierpi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX