Jak oni płaczą - Polsat stawia na łzy

Jednym tchem można wymienić masę ciekawych rzeczy, które można robić w sobotni wieczór. Oglądanie "Jak oni śpiewają" z pewnością się do nich nie zalicza.

 

Wczorajszy odcinek obejrzeliśmy z bólem. Lekko nie było. Choć opuściliśmy początek, szybko można było się zorientować, że tym razem trafiliśmy na odcinek o miłości. Oznaczało to tylko jedno - masę wylanych łez, choć wzruszająco wcale nie było. Choć nie do końca. Razem z Aleksandrą Nieśpielak uroniliśmy łzę w czasie jej piosenki, ale to nie ze wzruszenia a z bólu, jaki wywołał jej wokal, a dokładnie jego brak.

 

Popłakała się również Katarzna Żak, która wyśpiewała (z trudem) pościelowy hit "When I need you". Łzy leciały strumieniami. "Oryginalne" wykonanie wzruszyło Edytę Górniak, która nie mogła sobie odmówić zaśpiewania fragmentu utworu z Andrzejem Piasecznym - gościem show. 

 

Z wielkim żalem musimy stwierdzić, że trudno nam ocenić pozostałych uczestników. Problem w tym, że oprócz Bożeny Dykiel i Krzysztofa Hanke, nie kojarzymy praktycznie nikogo z młodych uczestników. Polsat postawił na nowe twarze - niestety dla nas za nowe. Odpadł Marcin Kwaśny. Nie pytajcie, kto to. Do opuszczenie show nominowano Katarzynę Żak i Daniela Wielebę.

 

"Jak oni śpiewają" ogląda się gorzej z każdą kolejną edycją. Brak gwiazd i jakieś takie zadęcie sprawiają, że program robi się po prostu żałosny. Kto to w ogóle ogląda?

 

 

Więcej o:
Komentarze (80)
Jak oni płaczą - Polsat stawia na łzy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 67 razy 37

  SONDAŻ: Czy uważasz, że Edyta Górniak - nazywając ludzi cyborgami i zachowując się jak rozwydrzona dziewucha - powinna się leczyć u psychiatry? Jeżeli tak, to daj plusa, jeżeli nie, to minusa. PAMIĘTAJ! Każdy głos jest ważny. Wynik sondażu o 20:00.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 16

  ku... :)WZRUSZENIA? jak wlaczylam tv to jedna tak ryczla w tym programie ze myslalam w pierwszej chwili ze sie cos stalo!!!... xD zal -.-

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 16

  Proszę Was, Plotek, usuncie to zdjecie Rutowicz i jej nowy image, bo jak na nią patrzę, to chce mi sie żygać, proszę WAS!

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 15

  ktokolwiek wysyła smsy w tym programie jest prymitywem i tyle

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  wy to oglądacie Plotku.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  Jak widać np wy to oglądacie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 10

  gwiazdy chodzą po wodzie. prowadzi Jezus z Nazaretu.

 • amalanka33

  Oceniono 28 razy 10

  program mierny ale Górniak to już całkowita kompromitacja,niech występuje w taborze i tańcuje przy ognisku.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  widzę zena forum udziela się rodzina uczestników a pewnie i sami uczestnicy buhahah. program jest mega kretyński, cukru i miodu wczoraj było w nim stanowczo za dużo. mamy siedziec przed ekranem i się podniecac i płakać razem z nimi??? horror i totalne nieporozumienie.Mamy dosyć wazeliny i słodkiego pierdzenia górniaczki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX