"Fabryka gwiazd" wyrzuca wszystkich jurorów!

Wyleci nie tylko Kayah, ale też Tede, Marek Dutkiewicz oraz Marcin Bisiorek. Kto ich zastąpi? Jak dowiedział się Plotek, jedną z osób będzie prawdopodobnie Robert Kozyra. Czyżby Polsat liczył na pyskówki na antenie?

 

Program "Fabryka gwiazd" już jesienią wróci na antenę Polsatu. Nie myślcie jednak, że będzie to ten sam program, który widzieliśmy w ubiegłym roku. Będą nie tylko nowi uczestnicy, ale przede wszystkim nowe jury.

 

"SE" napisał dzisiaj, że Doda zastąpi Kayah. My z kolei dowiedzieliśmy się, że producenci programu chcą zatrudnić też Roberta Kozyrę. Co to oznacza? Pewnie kłótnie i skandale. Po tym jak Kozyra w wywiadzie dla "Gali" powiedział, że Doda jest dziwadłem, które niedługo zniknie. Ona z kolei stwierdziła, że poprzewracało mu się w głowie od łykania spermy. Jak ta dwójka zasiądzie koło siebie, "rozmowy na poziomie" gwarantowane.

 


A czy właśnie nie o to chodzi producentom show? Skandal spowoduje, że więcej osób usiądzie przed telewizorami, a co za tym idzie Polsat będzie miał większe zyski z reklam. Obawiamy się tylko, że program, który teoretycznie ma promować młodych artystów, będzie tylko i wyłącznie kojarzony z Dodą i jej awanturami.

 

 

Więcej o:
Komentarze (58)
"Fabryka gwiazd" wyrzuca wszystkich jurorów!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 18

  W jury powinni być:
  Robert Kozyra, Doda, Jolanta Rutowicz, Steczkowska i Górniak. Wszyscy w 1. odcinku by się pozabijali.Ja chętnie bym to obejrzała!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  wcale sie nie zdziwie jak nie bedzie chetnych zeby zaprezentowac swoj talent

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 10

  Kozyra ok ale kto to jest ta doda? Czy to nie czasem ta "gwiazda" porno? Jesli tak to po jakiego ma zasiadac w jury??

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  wspolczuje tym biednym mlodym talentom, nie dosc ze maja treme przed wystepem, to jeszcze przezywac beda horror przez jurorow, ktorzy nienawidza sie nawzajem, to sa czyste jaja, takie numery sa mozliwe tylko w naszym kraju

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  No i zajebiście! Nie będzie tego frajera Granieckiego, rapera kuffa od siedmiu boleści!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Z dobrego programu muzycznego ktoś chce zrobić jakieś targowisko pod publiczkę ? Ciekawa jestem, kto z młodych zdolnych ludzi zechce w to wejść.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Nie wiem czy to takie inteligente robić pośmiewisku z programu , który ma promowac młode talenty.,

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 5

  Dwa "ogólnodostępne" ZERA !!!! Podstarzały lowelasik z żelowanymi włoskami oraz chamstwem i prostactwem bijącym z jego portfela i skwierczący solaryjny plastik ( taka barbie z Etipoii). Czy wy telewizyjne g.... wiazdy i menadżerkowie macie widzów na ślepych???? POMYŁKA.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  oglądałem ten program bo był tam Tede. Doszłaby Doda i byłyby zarąbiste kłótnie bo wiadomo jaki Doda ma stosunek do raperów :D. Spadnie im oglądalność na maxa!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX