Doda w "Fabryce gwiazd"!

Kogo zastąpi? Oczywiście Kayah!

 

Jesienią telewizja Polsat pokaże drugą edycję program "Fabryka gwiazd". Z racji tego, że pierwsza odsłona show nie cieszyła się zbyt dużą popularności (2 mln widzów), producenci postanowili wprowadzić kilka zmian. Najistotniejszą jest chyba wymiana jury. Chodzi tu o piosenkarkę Kayah, która nie stanęła na wysokości zadania i rozczarowała producentów.

Kayah nie sprawdziła się jako jurorka. Na jej miejscu pojawi się Dorota Rabczewska - mówi "Super Expressowi" osoba z Polsatu.

Doda już w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" pokazała, że ma cięty język. Tylko że tam nie miała pojęcia o jeździe figurowej. W "Fabryce gwiazd" będzie ekspertką.

 

 

Więcej o:
Komentarze (89)
Doda w "Fabryce gwiazd"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  zawsze musicie pisać o dodzie, nie zasługuje na taką promocję,wiele jest ludzi lepiej śpiewających np. w szansie na sukces,doda ma głos przeciętny a po zrobieniu kolczyka w języku w ogóle beczy i krzyczy,oczywiście jak występ nie jest z playbacku.Dużo osób pisze że wybiła się dzięki barze co jest guzik prawda,powinna być bardzo wdzięczna mandarynie,po jej fałszowaniu w Sopocie wszyscy fani przeszli do Dody, a gazetki kolorowe przerzuciły się z mandaryny na dode.A doda w ogóle zaistniała w mediach dzięki tatusiowi i Elżbiecie Zapendowskiej.Ktoś wyżej postawiony płaci agorze żeby pisali o dodzie bo te pseudoredaktorki maja guzik co do powiedzenia,dostają zamówienie o kim mają pisać.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Mam nadzieję, ze to jednak plotka. Program był dobry, z przyjemnością się oglądało i słuchało mimo tekstów TEDE. Teraz z Dodą i jej popisami fajnymi inaczej zrówna się poziomem do innych chłamów, w których robiła za "atrakcję".

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  blagam zostawice moj program tylko nie tam ona błagaaaaamm nie robcie tego..ja che jeszcze ogldac FABRYKE GWIAZD:(((

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  o nie..błagam..znowu narobi będą kłótnie na pokaz..tak jak było z saletą..z justyną steczkowską..znowu będzie prowokować i wszystko dla pokazu;/ litości tylko nie ona. nie będę tego oglądać jeśli to okaże się prawdą;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  To jest po to, zeby DOOdz!@ sie mogla wygadac, czy po to, zeby promowac nowe talenty?

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  To jeszcze brakuje Joli Rutowicz i będzie 5 milionowa publiczność i SHOW:D:D:D

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  to ona już nie pracuje w Wiedniu w agencji ?

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 6

  Doda napewno sie lepiej nadaje

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  co za dno

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX