"Taniec z gwiazdami" - formuła się wyczerpała?

Nie jest dobrze. Jurorzy są już tak samo znudzeni tym programem, jak widzowie zasiadający przed telewizorami. Z "Tańcem z gwiazdami" pożegnał się dzisiaj nikomu nieznany Tomasz Sobczak. Co się jeszcze działo?

 

Szczerze mówiąc niewiele się działo, ale do tego już się przyzwyczailiśmy. Producenci programu zbytnio nie przejęli się druzgocącymi opiniami na temat pierwszego odcinka 9. edycji "Tańca z gwiazdami" i niewiele zmienili w scenariuszu show. Jedynie Iwona Pavlović zrobiła się ostrzejsza, co dodało pikanterii dzisiejszemu odcinkowi. Jurorka najchętniej pokazywała dzisiaj "dwójki". Ona była sroga i ostra, a piosenkarz Jay Delano był po prostu śmieszny. Muzyk stwierdził:


Podczas wizyty w Kościele doznałem olśnienia. Tam widywałem się też z kobietą, która została moją żoną. Zrozumiałem, że chce za sprawą muzyki sprowadzać ludzi na dobrą drogę!

Ma chłopak misję. Nic w tym złego, ale niech lepiej skupi się teraz na tańcu, bo inaczej Kryształową Kulę zgarnie Dorota Gardias. Pogodynka wyrasta powoli na faworytkę programu. Drugi tydzień z rzędu zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu widzów oraz dostała też najwyższe noty od jurorów. Zupełnie zasłużenie, bowiem zatańczyła bardzo rytmicznie i z wdziękiem. Zupełnie nie rozumieliśmy zachwytów nad tańcem Moniki Richardson, która była niestety bardzo sztywna.

 

Zaskoczył nas pozytywnie Bartek Kasprzykowski, a rozczarował Paweł Nastula. Wśród publiczności siedziała Kasia Cichopek, która za punkt honoru postanowiła sobie ostatnio pilnowanie Marcina Hakiela. Uroczo!

 

Lubisz wiedzieć, co się dzieje w showbiznesie? Zapisz się na nasz newsletter, a nie przegapisz żadnego ciekawego wydarzenia, fajnego zdjęcia ani filmiku KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o:
Komentarze (58)
"Taniec z gwiazdami" - formuła się wyczerpała?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 16

  Taniec z gwiazdami powinni już wycofac, jest beznadziejny!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Temu kto pisał tę notkę radzę WRÓCIĆ DO SZKOŁY I NAUCZYĆ SIĘ PODSTAW JĘZYKA POLSKIEGO!!!!!!!! AŻ WSTYD takie rzeczy pisać!!! Kompromitacja!!! Dziennikaez od siedmiu boleści!!! Mówi się "WŚRÓD PUBLICZNOŚCI" albo "NA WIDOWNI" a nie "na publiczności" GŁĄBIE!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 12

  Masakra -oglądać Piotra Gasowskiego i jego wywody zbyt długie jak na prowadzacego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  hahaahah "Na publiczności siedziała oczywiście Kasia Cichopek" CO ZA DEBIL TO NAPISAŁ... ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Program byłby ciekawy, gdyby tańczyły rzeczywiscie znane nazwiska. Ale prawdziwe gwiazdy zbyt się cenią - nie chcą ani tańczyc, ani śpiewać. Na dodatek programy tego rodzaju preferują młodych, publika teź woli młodych. A młodzi są przeciętni, żadnej indywidualności i wyrobionej osobowości. Stąd nuda, nuda, nuda.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  powiem krótko ....NUDY!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 9

  Aby odświeżyć "taniec z gwiazdami "powinni odświeżyć nieobjektywne jury i nudnych jak flaki z olejem prowadzących

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  "Na publiczności siedziała oczywiście Kasia Cichopek" - jak długo żyję (i bywam wśród ludzi) jeszcze czegoś takiego nie słyszałam. Dno.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Cichopek siedziała "NA PUBLICZNOŚCI", a to ciekawie musiało wyglądać, szkoda, że nie oglądałam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX