Ślub Boruca jeszcze w tym roku!

Jestem honorowym facetem - mówi w rozmowie z "Na żywo" Artur Boruc.

 

Artur Boruc i Kazimierz Marcinkiewicz to najpopularniejsi rozwodnicy w Polsce. Obaj odeszli od swoich żon, ponieważ związali się z młodszymi partnerkami. Kazimierz Marcinkiewicz już w najbliższe wakacje chce ożenić się ze swoją Isabel. A czy Artur Boruc planuje poślubić Sarę Mannei?

Ślub? Może jeszcze w tym roku. Wbrew temu, co o mnie mówią, jestem honorowym facetem. Nigdy nie zmierzałem i nie zamierzam uchylać się od odpowiedzialności za rozpad mojego małżeństwa. Nie żałuję pieniędzy, bo chodzi o przyszłość Aleksa - powiedział tygodnikowi "Na żywo" bramkarz reprezentacji Polski.

Artur Boruc jeszcze w czerwcu ubiegłego roku byłprzez Polaków wychwalany pod niebiosa i "noszony na rękach". Informacja o rozwodzie piłkarza zupełnie zmieniła stosunek do niego. Wielu zapomniało o jego zasługach, a skupiło się na życiu prywatnym. Czy Artur Boruc zdoła jeszcze odzyskać naszą sympatię?

 

 

Więcej o:
Komentarze (30)
Ślub Boruca jeszcze w tym roku!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  Problem polega na tym, że chodzi nie tylko o jego życie. A to, że ta mała (...) prędzej czy później kopnie go w d.u.p.ę, to jest pewne, jak amen w pacierzu. Tylko, że to i tak niczego nie zmieni: co narobili krzywd, to narobili, i to jest nieodwracalne.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  Panuje taka opinia, ze sportowcy w wiekszosci nie imponuja intelektem. Boruc jest tego klasycznym przykladem. Pieniazki kiedys sie skoncza i co zostanie?

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  zostawic zone tuz po urodzeniu dziecka a potem chwalic sie, jakim to sie jest honorowym tatusiem na odleglosc,
  sypnie groszem i mysli ze sie uporal z problemem
  BEZNADZIEJNY KOLES

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Przeciez Kasia jest taka sliczna, ma tyle wdzieku i uroku. Za dobrze mu bylo, to teraz dla odmiany banalna panienka ale mlodziutka i zapewne jurna. Zal mi facetow, ze niestety mysla rozporkiem a nie mozgiem. Oj, juz widze nawalnice minusow hi hi!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  A gdzie odpowiedzialność ? Czy Pana Artura ona nie obowiązuje?

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  człowieku jaki HONOR ???????? zastanów się najpierw co mówisz gnojku!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  palant jeden i tyle!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  On sam nie wie po co robil dziecko, ot tak mimochodem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Nie kazdy kon to ogier, nie kazdy chlop to mezczyzna. To powiedzenie jak ulal pasuje do Boruca. Mezczyzna to on nie jest, a ju8z o honorze zamilczmy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX