Wojewódzki zarzuca Olbrychskiemu brak jaj

I, zdaniem Wojewódzkiego, Rafał Olbrychski ma opinię najbardziej niezdolnego człowieka ze znanym nazwiskiem, ale to nie koniec. Dołączamy się do opinii.

 

Tak to jest, jak pierze się brudy na łamach prasy i to akurat (przypadkiem? jasne...), kiedy ma się ukazać na rynku płyta. Pewnie i nie było mu w dzieciństwie łatwo, ale jakby było, gdyby każdy zaczął opowiadać takie rzeczy? Aż strach pomyśleć.

 

 

Kuba Wojewódzki, czego można było się spodziewać, nie omieszkał pojechać po Olbrychskim w swojej rubryce w Polityce. Komentarz dość zabawny:

- Ten były aktor, były muzyk, były dziennikarz, były prezenter, były mąż (dwukrotny) oraz aktualny pomocnik kucharza właśnie wydaje swoją płytę i pewnie pomyślał, że zgotuje sobie fajną promocję. Niestety - jak mawiał Maciej Kuroń - w kuchni z charakterem niczego nie osiągniesz bez jaj.

 

Nic dodać, nic ująć.

 

 

Więcej o:
Komentarze (29)
Wojewódzki zarzuca Olbrychskiemu brak jaj
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  ale brzydki ten olbrychski. stary zreszta tez!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Olbrychski sądził, że stary znajomy Wojewódzki w programie go wybieli, przedstawi jako skrzywdzonego synka...a tu guzik! A tak w ogóle to cienias z tego Rafcia...

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 5

  Kuba! -NIC juz nie trzeba było robic .Rafał, sam sie pogrązył ,a człowiek który kopie lezącego bo lubi!! to chocby był nie wiem jaki inteligentny nie wzbudza szcunku.Milczenie było by wymowniejsze !!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Ja znam jeszcze jedne beztalencie ze slawnym nazwiskiem: Paulina Mlynarska. Celowo nie podaje nazwiska aktualnego meza, bo ci zmieniaja sie z predkoscia swiatla. I moze byc juz nieaktualne. Tepak wyjatkowy ostatnio mowila z Pienkowska o zdradzie i telewidzom zaprezentowaly si jako pierwsze naiwne! Najbardziej cnotliwe z cnotliwych. One nawet teoretycznie nie wiedza co to zdrada, pomimo, ze mezowie zmieniali sie jak w kalejdoskopie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Nie cierpie Wojewódzkiego ale tu ma racje bo gdyby nie ojciec to kto by słyszał o Rafale .Ten rudzielec to fujara czego nie dotknie to spipszy a na dodatek fałszywy ćpun

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Dwa stare pryki , opowiadają o karierze w klubie zbowidowców !

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Jak to gó... wiemy, przecież on tak pięknie opowiada....

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Wojewodzki nie musi szukac miernot w innych stacjach! Je tvn tez ma wiele do zaoferowania w tym wzgledzie! Panie Wojewodzki nikt nie jest prorokiem we wlasnym kraju?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  To całe zamieszanie wokół Olbrychskiego jest niestosowne, niesmaczne i w złym guście.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX