"Kochaj i tańcz" bije rekordy popularności!

Tego można było się spodziewać. Film "Kochaj i tańcz" obejrzało już 400 tysięcy widzów. Nowa produkcja TVN-u okazała się lepsza nawet od filmu "Pan Tadeusz". Możemy powiedzieć jedno: dramat!

 

Jak podaje serwis Stopklatka, film "Kochaj i tańcz" jest najchętniej oglądaną polską produkcją od niemal 10 lat! Na kolejnych miejscach są: "Lejdis" czy "Ja Wam pokaże!". TVN oczywiście skacze z radości.

Tak spektakularne wyniki pierwszego weekendu w kinach filmu "Kochaj i tańcz" to dla nas powód do wielkiej radości. (...) Cieszę się, że nasi widzowie docenili pierwszy polski film taneczny "Kochaj i tańcz" pokazując tym samym, że my Polacy też potrafimy - powiedział Dariusz Gąsiorowski, producent TVN.

Dobre wyniki oglądalności programu "Taniec z gwiazdami" oraz popularność "Kochaj i tańcz" najlepiej świadczą o tym, że w Polsce nadal trwa moda na taniec. Szkoły tańca powstają jak grzyby po deszczu, a Roofi czy Stefano Terrazzino są idolami nastolatek. Ile to jeszcze potrwa?

 

''Kochaj i tańcz'' - zwiastun filmu

 

Kochaj i Tańcz - na planie i na premierze

ZOBACZ całe zestawienie najchętniej oglądanych filmów zeszłego tygodnia

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (43)
"Kochaj i tańcz" bije rekordy popularności!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  jak widzę plastikowy uśmiech Miko i nadętą minę Damięckiego, to już mam 200 % pewności,żeby nie oglądać tego gniota dla rozchisteryzowanych nastolatek i podstarzałych pań ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  no i dystrybutor dorwał się do komentarzy...
  "Dobry film, świetny film, cuda wianki na kiju, idzcie - warto.."

 • fergalex

  Oceniono 18 razy 8

  na takie filmy to kase sponosorzy daja ale na film Popiełuszko ktory jest filmem historycznym złamanego grosza nie dali ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 6

  Film dla typowych trzpiotek-idiotek.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 5

  Ten film to zwykły, kiczowato - wsiowy, przeciętnie mierny, dobrze rozreklamowany mischung reklam i tzg. Teraz jest promowany jak się da by wytrzepać na nim max kasy a za miesiąc nikt już o tym nie będzie pamiętał.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 5

  Naduzywacie nazewnictwa! Dramat! do filmu? Nie znacie prawdziwych dramatow?

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 4

  Gruuuuuba kasa poszła na reklamę tego kompletnego GNIOTA Z BEZNADZIEJNĄ PSEUDO aktorką plastikową aż do bólu i drętwą jak pień MIKO SRYKO.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 4

  rozrywka dla pustaków, dno i tyle.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Fegalex! O dotacje zaapeluj do Rydzyka! Plotek to zly adres.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX