Zapłaciliśmy 1,5 mln za film "Kochaj i tańcz"!

Ja, ty i twoja sąsiadka opłaciliśmy m.in. gaże Mateusza Damięckiego czy Izy Miko. Okazuje się, że film "Kochaj i tańcz" powstał z naszych podatków.

 

Jak dowiedział się "Super Express", Instytutu Sztuki Filmowej dołożył się do "Kochaj i tańcz". Producenci filmu otrzymali z naszych podatków aż 1,5 mln złotych. TVN teraz namiętnie promuje film i namawia nas do pójścia do kina. My kupimy bilety na "Kochaj i tańcz", które powstało z naszych pieniędzy, a kwota i tak trafi w ręce producentów, aktorów, TVN-u.

 

"SE" jest oburzony tym, że Instytutu Sztuki Filmowej wykłada pieniądze na komedie romantyczną, a nie na ambitne i wartościowe produkcje.

 

Przyłączycie się do oburzenia? Faktem jest, że Izy Miko i Damięckiego mamy już po dziurki w nosie.

 

 

Wszystko co chcesz wiedzieć o filmie "Kochaj i tańcz"

 

Więcej o:
Komentarze (52)
Zapłaciliśmy 1,5 mln za film "Kochaj i tańcz"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 17

  Publiczne pieniądze są wydawane na powstanie takich gniotów... Paranoja! Jest wiele ciekawych scenariuszy, an które szanowny Instytut nie chce przeznaczyć pieniędzy z nieznanych nikomu powodów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  Skoro instytut ma wydawac pieniadze na produkowanie romansidel to moze lepiej bylo rzadowi nie dawac im 1,5mln i przeznaczyc to na ratowanie jakiegos zakladu. JEst kryzys i wielu ludzi traci prace.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  ja wogóle mam dosyć tych "gwiazd"..i jak one tańczą :/ rzygać mi się chce, gdy na kolejnej stacji w telewizorni widzę pląsy jakiś niedorobionych "gwiazdorzyn"..

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  No to właśnie widać, jak wspaniale działa instytucja, która miała wspierać młodych twórców filmowych.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  A czym tak jesteście oburzeni??? Przecież wydajemy tyle kasy na pensje dla naszych rządzących i ich imprezy. Lepiej jest dopłacić trochę do dobrego filmu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  żeby chociaż to był dobrze zrobiony film...

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Wolę dopłacić do fajnego filmu, który przeniesie mnie choć na chwile do pięknego świata, niż oglądać jakieś tam smutne szarości, albo płacić na zachcianki naszych posłów - darmozjadów, którzy mają worki na pieniądze bez dna.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 5

  a moze by tak do tworzenia nowych miejsc pracy dolozyc a nie do takiej szmiry??

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  ja już wole dać na fajny film który przenosi nas na chwile w kolorowy świat a nie na imprezy naszych posłów czy jakieś ich prywatne sprawy
  film jest naprawdę BARDZO FAJNY śmieszny, odrobinę wzruszeń taniec był może nie był doskonały ale był dobry:) nie wiem czemu narzekacie jak nie lubicie tańca to weżcie się nie udzielajcie
  ale z gustami się nie dyskutuje....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX