Isabel: Nie jestem głupią idiotką!

Isabel już nie pisze wierszy. Całe szczęście. Tym razem prosi internautów o to, żeby na przyszłość zwracali uwagę na treść wierszy, a nie ich formę. O co jeszcze prosi Isabel?

 

Narzeczona Kazimierza Marcinkiewicza, Isabel znów daje o sobie znać. Oto fragment jej kolejnego wpisu:

 

"Burza" nadal trwa, kiedy przejdzie? Może, gdy zapadniemy się pod ziemie całkowicie? Często w polityce, mediach a także w zwykłych rozmowach ludzie wypowiadają słowa, które godzą w uczucia innych (...) Jestem osobą młodą, nie znaczy jednak ze "głupią idiotką". Skąd w ogóle taka myśl?

 

Skąd? Z pewnością stąd:

Isabel najbardziej zmartwiona jest faktem, że ludziom tak łatwo przychodzi ocenianie jej osoby. Widać, że bardzo zabolały ją słowa Ilony Łepkowskiej.
Jednak, każdy ma prawo do mówienia i używania słów, jakich chce. Zdaje sobie sprawę, jak łatwo oceniać kogoś z oddali, na wirtualnym forum (a nie prosto w oczy!). Czy 1 wpis, 2 wiersze i filmik "z ukrytej kamery" maja być podstawa do oceniania mnie? Oczywiście niektórym to wystarcza.

 

Czy daje podstawy? Naszym zdaniem tak. Isabel jest już dorosłą osobą, która powinna zdawać sobie sprawę z tego, że związek z Kazimierzem Marcinkiewiczem oraz występ w telewizji, uczyni z niej osobę publiczną, którą będą oceniały miliony Polaków. Nikt jej przecież pchać się przed kamery nie kazał, więc teraz może mieć pretensje tylko do siebie.

 

Więcej o:
Komentarze (160)
Isabel: Nie jestem głupią idiotką!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 19

  droga 'isabell' zacznij zamykac buzie kiedy zujesz gume, popracuj na zasobem slow (nie wierze ze po kilku latach na emigracji nie pamietasz jak powiedziec koszulka po polsku) -to moze i wizerunek twojej osoby poprawi sie :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 17

  o Iabela....GĘBA JAK SKLEP SZEROKA,
  tylko kasę z Kazia ciągnie ta wywłoka!
  Kaziu nie lepszy i głupią laskę w wieku swoich dzieci P.I.E.P.R.Z.Y!!!
  o Izabela...
  znikam;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 14

  jestes mloda, wyrwfinowana suka,ktora zniszczyla zycie nie tylko swojemu Kaziowi , ale i jego rodzinie, zobaczymy jak dlugo bedzie cie to bawic, chce zobaczyc twoja mine za pare miesiecy, jak juz Kaziu bedzie mial cie dosc

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 13

  o Izabel Izabel żal mi cię...

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 11

  Tak Isabel - w jednym masz rację - powinniście zejść ludziom z oczu i zapaść się pod ziemię. Wstyd i hańba!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 11

  isabel zachowała sie na tym filmiku jak głupia rowydrzona małoata, guma jej prawie wypadla z buzi i mowila same pierdoly az se slucha nie chce
  a on" daj łyczka prosze" a fujjj

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  Izabel , już wszyscy zapomnieli o tobie a ty nadal chcesz być na ustach wszystkich i dlatego przypominasz nam się . Kobieto , twoje 5 minut już minęło !

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  wszyscy myśleliśmy że Pan Marcinkiewicz jest mądrzejszym facetem a tu proszę. Nikt mądry nie związał by się z taką kretynką, ani to ładne ani mądre no może chociaż w łóżku jest dobra ?

 • karbi

  Oceniono 15 razy 9

  Ludzi poznaje sie po czynach. Wniosek: Isabel to niestety idiotka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX