Kasia Figura założyła wytwórnię płytową!

Co ma wspólnego Kasia Figura z muzyką? Z pewnością niewiele, a może nawet nic. Ale nie przeszkodziło jej to w założeniu własnej wytwórni płytowej. Od teraz aktorka będzie wydawać płyty artystów, których uzna za ciekawych. Pierwsze projekty, które wsparła to nowy album Magdy Femme i Liliany Urbańskiej - mamy Marysi Sadowskiej.

 

Nie od dziś wiadomo, że posiadając kasę, można robić dziwne rzeczy - przede wszystkim te niezwiązane z naszym zawodem. Właśnie tak wygląda sytuacja w przypadku Kasi Figury, która założyła właśnie własną wytwórnię płytową. I choć sama nie śpiewa, nie nagrywa płyt, to będzie wydawać albumy innych. W ciągu całego roku firma F Records ma zamiar wypuścić na rynek aż dwanaście tytułów. Dwa pierwsze to płyta z piosenkami dla dzieci Magdy Femme i krążek Liliany Urbańskiej, mamy Marii Sadowskiej. Sesje promocyjne do obu tych wydawnictw odbyły się już kilka dni temu.

 

Kasia Figura poszła w ślady Kayah, która już kilka lat temu założyła własną wytwórnię płytową (Kayax) i wspiera tym samym młodych, nieznanych jeszcze artystów. Jak dowiedział się Plotek, firma Figury także ma w planach wydawać płyty debiutantów. Miejmy nadzieję, że aktorka nie nastawiła się tylko na zysk, bo za nim idzie nic innego jak komercja. Oby Kasia Figura wypromowała nowych, ambitnych artystów, których z przyjemnością wszyscy będziemy chcieli słuchać.

 

Więcej o:
Komentarze (18)
Kasia Figura założyła wytwórnię płytową!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  ta Marysia ma wlosy i zeby w jednym kolorze

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Figura przede wszystkim musi cos zrobic z wlasna osoba, bo straszy wygladem niestety

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  same paskudy na tych zdjeciach

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  NIECH LEPIEJ WEZMIE UCZESTNIKOW FABRYKI GWIAZD A NIE JAKIES MAGDY FAME I MAMUSKE MARYSKI SADOWESKIEJ ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  znajac jej gust,to najwieksze badziewie bedzie promowac i wydawac!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  sorry ludzie ale chyba nie czytacie tylko obrazki oglądacie, bo tutaj nigdzie nie jest napisane że Sadowska nagra duety z matką tylko ze jej matka- Urbańska nagra płytę. Tak rodzą się idiotyczne plotki z analfabetyzmu!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  znow ta figura???? znow mi niedobrze po sniadaniu jak ja zobaczylam, czemu babsko bez wlosow, bez stylu i bez talentu nie siedzisz w domu i wychowujesz dzieci????

 • Gość: Gość

  0

  Na onecie piszą,że będzie też duet na tej płycie:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  To jednak prawda, że kobiety w wieku menopauzalnym są delikatnie mówiąc nieobliczalne . Takim klasycznym przykładem jest Figura !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX