Olejnik: Marcinkiewicz jest żałosny!

Znana dziennikarka nie szczędzi słów krytyki pod adresem byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza.

 

Kilka dni temu w obronie Kazimierza Marcinkiewicza stanął Cezary Pazura, który stwierdził, że były premier jest świetnym człowiekiem i to co robi, jest jego sprawą (więcej tutaj). Ale przecież były premier zrobił wszystko, by rozwód i nowa znajomość były tematem wszystkich, a nie tylko jego własnym problemem.


Szydzą z niego miliony osób w Polsce. Jedną z nich jest Monika Olejnik.

Kazimierz Marcinkiewicz na drobne rozmienia swój wizerunek. I ma o to pretensje do dziennikarzy (...) Panie premierze, niechże się pan zastanowi nad sobą. Niech pan spojrzy w lustro i zobaczy, kim pan jest naprawdę. Ludzie miewają romanse, ludzie miewają drugie żony. Ale nikt nie epatuje tym całego świata. Szafował pan wartościami chrześcijańskimi, nie tolerował związków homoseksualnych, a teraz nie waha się pan ranić bliskich i żąda na to naszej akceptacji - napisała w "Dzienniku" Monika Olejnik.

 

 

Kazimierz Marcinkiewicz za bardzo uwierzył w swoje umiejętności autopromocyjne i doszedł do wniosku, że jeśli sam poinformuje o wszystkim opinię publiczną, to uda mu się wyjść z twarzą z tej kłopotliwej sytuacji. Jak widać nie wyszło mu.

 

 

Więcej o:
Komentarze (108)
Olejnik: Marcinkiewicz jest żałosny!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  ta jego szurnieta niunia jest wieku jego syna, i nie powiecie mi ze to jest normalne

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 7

  Monika Olejnik ma swieta racje.Marcinkiewicz to beznadzieja.Kasa uderzyla mu do lba,i tylko sie dziwie jeszcze nie tak dawno jego wysoklm notowaniom na scenie politycznej

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Nie, pełnoletnie dzieci porzuconych matek nie potrzebują pomocy tatusia przy zmianie pieluszek. Dzieci, które wyrosły z pieluch przeżywają rozstania rodziców o wiele bardziej, ponieważ są brdziej świadome tego, co się dzieje, więcej widzą i bardziej boli je tragedia matki, która została potraktowana jak zużyta para butów. Jeżeli tego nie rozumiecie, to bardzo dobrze, bo znaczy to, że wszyscy pochodzicie ze szczęśliwych rodzin. Ale zapewniam was: dzieci Marcinkiewiczów mimo osiągniętego wieku przeżywają tragedię - za sprawą własnego ojca, który o intymnych sprawach swojej rodziny uznał za stosowne poinformować wszystkich rodaków, i na to właśnie zwróciła uwagę M. Olejnik.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Nie jestem moralistą, nie przypominam sobie, żebym odwoływała się do czyjegoś wieku, który, notabene, nie ma żadnego znaczenia (to akurat wiem z autopsji). Szkoda, że z całego mojego komentarza dotarł do ciebie jedynie jakiś nic nie znaczący detal, na dodatek urojony, a nie sens mojej wypowiedzi. Dorosły człowiek nie może w życiu kierować się wyłącznie swoją wygodą - takie są realia, jesteśmy uzależnieni od wielu czynników, zobowiązań, ludzi. Ale to już jest moje własne zdanie, poparte doświadczeniem życiowym, pani Monika Olejnik natomiast skupiła swoją wypowiedź na medialnym aspekcie "sprawy Marcinkiewicza" i przyznaję jej 100% racji - cały pan Marcinkiewicz wraz ze swoją wybranką i ich wspólne poczynania budzą we mnie niesmak.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Cwany, hipokryta, najbrzydszy polak, poniżył swoją żonę i rodzinę, czy on jeszcze może patrzeć na siebie w lustrze.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Gdy czytam Wasze komentarze to czuję lęk przed demokracją. Jak Wy możecie dokonywać wyboru właściwych ludzi jeśli nie kumacie prostych spraw? Olejnikowa hipokrytką? Przecież to nie ona zdobyła głosy wyborców udając katoliczkę! Nie interesuje mnie z kim sypia. Przecież to nie ona rządziła krajem. Od niej nie wymagam przyzwoitości. Wkurza mnie jednak to, że premierem Mojego Kraju był osiągający szczyty obłudy pajac Marcinek

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  czytajcie ze zrozumieniem!!! - przeciez MO nie mowi, ze straszne, ze sie rozwiodl, tylko glupota jest samemu robic afere na cala POlske i oczekiwac poklasku

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Dziennikarze telewizyjni, to co drugi to kaznodzieja. Szkoda tylko. ze ich zycie nie moze byc przykladem dla teorii, ktore glosza. Na Marcinkiewicza rzucaja si po kolei, najpierw Lis superprzyklad wiernosci malzenskiej i kulturalnego rozwodu, Teraz Olejnik niczym nie ustepujaca Lisowi. Tlumaczaca, ze moralnosc ma tyle odcieni co paleta baew. Przeciez zwykla poczciwiny /takie jak ja/ dziela postepki na moralne, badz nie. Do towarzystwa dolaczyl Durczok z kwiecista mowa. Usteczka w ciup a jak otwiera to rynzstok wyplywa wartka kloaczna struga. Oto nasi mentorzy uczacy ciemny lud mopralnego zycia. Chichot, chichot, chichot!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  A to Polska wlasnie. Nienawisc, hipokryzja, wszechwladna obluda i niestety, prawie w calosci katolicka, tak po polsku katolicka, horror!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX