Kozyra jedzie po Dodzie

Bezwzględny profesjonalista i prezes Radia Zet zdradził swoją opinię na temat Dody. - Ludzie lubią dziwadła - powiedział.

 

Wszyscy w branży wiedzą, że Robert Kozyra ma bardzo wiele do powiedzenie i, co trzeba mu przyznać, ma talent do wyszukiwania perełek. W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Gala" zdradził również, co sądzi na temat Dody i jej kariery. A dodamy tylko, że nic dobrego.

 

- Każde pokolenie musi mieć swoją Violettę Villas. Mamy takie szczęście, że są dziś aż dwie Violetty, bo drugą jest Wiśniewski. Ludzie uwielbiają dziwadła. Mimo że wszyscy znają Dodę, nikt nie potrafi zanucić żadnej jej piosenki. Nie wierzę też w jej wysokie IQ. To krótka kariera i chyba jesteśmy już w jej finale. Doda to tylko marketing. Ma słabe piosenki, tylko dobrze eksponuje biust. Mam nadzieję, że prawdziwy - mówi Kozyra.

 

Panie Robercie musimy pana zmartwić - niestety sztuczny...

 

Wiśniewski o Kozyrze: Zesram mu się na głowę!

 

Więcej o:
Komentarze (110)
Kozyra jedzie po Dodzie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 44 razy 36

  panie Kozyra...zolwik dla pana!!!...Doda jest jak przestrzen kosmiczna...pusta i ciemna...

 • Gość: Gość

  Oceniono 35 razy 27

  doduśia znudził się już mojemu 10 -letniemu bratankowi.A jej tarzanie się w łóżku jest żałosne i kręci tylko Radka,natomiast jej krótkie nóżki i kręcenie kuprem już nie wystarcza

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 24

  Powiedział dokładnie to, co ja myślę. Również nie wierzę, w tej jej ponadprzeciętny iloraz inteligencji i uważam, że jedyne, co potrafi, to świecić gołym tyłkiem, a nie intelektem, głosem czy talentem artystycznym.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 18

  RABCZEWSKA TO KAWAL NICZEGO !BRZYDKA I PLASTIKOWA!

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 17

  Zadnej jej piosenki nie da sie zanuci np przy goleniu!

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 17

  Doda nie ma niczego prawdziwego, no moze poza super jarmarcnym wiz4erunkiem. Ten jest nie do podrobienia. Ja sie zawsze smieje, wyobrazajac sobie karesy pary Majdan Doda. ona musi byc ostrozna z jego wlosami, bo moga jej zostac w garsci, on zas musi pamietac o silikonie, botoksie i byc oszczednym w dotyku, poniewaz to wszystko moze sie bardzo odksztalcic!

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 16

  jej IQ jest tak samo prawdziwe jak jej plastikowe cycki. pazerny, durny piczon.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 16

  nie znam prezesa radia Zet ale zgadzam się z jego opinia o Dodzie i Wiśniewskim ,uważam jednak że tacy ludzie jak oni nie zasługują by społeczeństwo się nimi tak interesowało i ten fakt niestety właśnie społeczeństwu zwłaszcza młodemu nie wystawia dobrej notki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  ma 100% racji Wreszcie ktoś publicznie to powiedział.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX