Artur Boruc jest uzależniony?

Znany bramkarz zrobił sobie dosyć oryginalny tatuaż...

 

Artur Boruc znów jest bohaterem brytyjskiej prasy. Tuż przed derbami Glasgow mówiło się, że w mediach pojawią się zdjęcia, które ostatecznie zakończą karierę Artura Boruca. Ponoć do prasy miały trafić fotografie, na których polski piłkarz zażywa narkotyki.

 

Nic takiego się nie ukazało, a Artur Boruc podczas meczu z Rangersami zaliczył parę świetnych interwencji i został okrzyknięty bohaterem spotkania. Jak pisze "Fakt" Artur po raz kolejny zakpił sobie z brytyjskiej prasy i zafundował sobie na szyi tatuaż z napisem addicted czyli uzależniony. Na jakie uzależnienie stawiacie?

Więcej o:
Komentarze (34)
Artur Boruc jest uzależniony?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 13

  Chlopak ma dystans do siebie i innych, na ludzie, to sie liczy1

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  Denerwują mnie komentarze typu: zostawił żonę i dziecko dla jakiejś tam panienki,że burak itp!!! Ludzie, dlaczego go osądzacie? znacie go? znacie całą sytuację, którą miał w domu? tak, ja też nie znam, ale całkiem możliwe, że nie układało im się wcześniej, że uczucie się wypaliło, że ciągle się kłócili, może była dla niego niedobra. w takich sytuacjach lepiej od siebie odejść, żeby nie zwariować a ich dziecko nie będzie musiało dorastać w domu pełnym kłótni i braku miłości między rodzicami. tak czasami jest na prawdę lepiej. jego żona na pewno znajdzie kogoś kto pokocha ją i dziecko i będzie szczęsliwa.Boruc to przede wszystkim znakomity bramkarz a jego prywatne życie nie powinno nas obchodzić. czasem tak sie dzieje, między dwojgiem ludzi i już. życie

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  ŚWIETNY BRAMKARZ nie interesuje mnie jego życie prywatne więc nie skomentuje !!! :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 8

  To pewne, że Boruc uzależniony jest od SEX'u !

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  szczery xDD

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  ciacho:))

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 6

  od sławy i bycia w centrum zainteresowania:D
  nic więcej ;p;p

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  no to oczywiste jest uzalezniony od pilki noznej:P:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  ja tez zgadzam sie z komentarzem po nizej czasami jest tak w zyciu ze ludzie sie rozchodza ,zycie prywatne to jego sprawa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX