"Hanna Lis przeżyła horror!"

Córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin podeszły do nowego związku ojca z wielką rezerwą - podaje "Świat i ludzie".

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że z powodu rozwodu rodziców, najbardziej cierpią dzieci. Tak też było w przypadku córek Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Początkowo Pola i Iga jak ognia unikały spotkań z nową miłością ojca.

Znały Hankę dobrze, wcześniej bardzo ją lubiły. Ale gdy związała się z ich ojcem, buntowały się. Wszystko, co mówiła, negowały. Nie chciały nocować w nowym domu ojca. Nawet gdy wyjeżdżały z Hanką na wakacje, nie brakowało spięć. Ona przeżywała z tego powodu horror - zdradziła tygodnikowi "Świat i ludzie" dziennikarka zaprzyjaźniona z Hanną Lis.

 

 

Mało tego. Pola i Iga niechętnie widywały się nie tylko z Hanną Lis, ale również z jej córkami. Hanna Lis nie poddawała się jednak w walce o względy córek Tomasza Lisa i w końcu udało jej się zdobyć ich przychylność oraz sympatię. Hanna Lis podjęła się zorganizowania 6 marca, imprezy urodzinowej męża, na której mają pojawić się jego córki oraz jej pociechy. Istna sielanka.

 

Więcej o:
Komentarze (99)
"Hanna Lis przeżyła horror!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 53 razy 35

  A co w tym dziwnego, że jej nie lubia?? Cholerna cudowna druchna na ślubie Lisa i Rusin buchnęła potem męża koleżance :)))))

 • Gość: Gość

  Oceniono 45 razy 31

  To nie ona, ale te dzieci przeżyły horror bo rozbiła im rodzinę. Jest dorosła, musiała się z tym liczyć. Trudno po tym wszystkim wymagać, żeby ją kochały. Powinna się cieszyć, jeśli zaczną ją tolerować. Dzieci zawsze będą stawiały na pierwszym miejscu matkę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 39 razy 25

  No tak, bo Lis to malutki chlopczyk, on tu nie mial nic do powiedzenia, to podla Hanka go ukradla! A on tak walczyl, do kaloryfera sie przywiazal nawet, zeby go podla Hanka od Kingi i dzieci nie odciagnela, co to za afera byla ! Biedni ci nieudacznicy, byle baba sie nawinie, a oni zwiazani, zakneblowani musza sie temu poddac, no bo jak inaczej ? CO ZA MENTALNOSC ?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 22

  nie róbmy z gówna problem i tak mają lepszy start niż inne dzieci w takiej sytuacji

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 19

  A ja przeżywam horror za każdym przeczytaniem waszego nowego, "fascynującego" newsa.

 • mr_erekcja

  Oceniono 34 razy 18

  a g*wno mnie to obchodzi

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 16

  i to sie nazywa normalna rodzina...!?????? co sie stało ze światem? Kto umie odpowiedziec?.........

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 14

  to dzieci przeżyły horor

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  Straszne! A kogo to obchodzi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX