HOT

Agnieszka Dygant nie chce wyjść za mąż?

2009-02-18
A A A Drukuj
KAPIF.PL/KAPIF

 

Agnieszka Dygant już od ponad trzech lat związana jest z Patrickiem Yoką. Aktorka i scenarzysta nie pokazują się na okładkach "Vivy" czy "Gali", bowiem bardzo cenią sobie prywatność. Czy ta tajemnicza para planuje w najbliższym czasie ślub?

 

Agnieszka boi się zawodu i ponownego przeżywania rozwodu - twierdzi znajoma aktorki w rozmowie z "Rewią".

 

Agnieszka Dygant ma na swoim koncie już jedno nieudane małżeństwo z Marcinem Władyniakiem, dlatego odkłada decyzję o zalegalizowaniu związku ze scenarzystą. Tylko czy Patrick będzie na tyle cierpliwy, by czekać na niezdecydowaną aktorkę?

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (14)

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 3 razy 3

    Nie ma takiej lejdi na świecie, która by się wszystkim podobała. Mam nadzieję, że Aga nie czyta tutejszych komentów. To bardzo fajna, ciepła i zabawna kobietka :) Zasługuje na wszystko, co najlepsze. W polskim piekiełku brakuje takich wdzięcznych iskierek jak Agusia. Jest ich stanowczo za mało.

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 1 raz -1

    Na Animal Planet widziałem podobne ujęcia. Głodne, ślepe jeszcze pisklęta czekają na robaka.
    Myślę, że ta pani ze zdjęcia jest głodna. Można jej jednak czegoś zazdrościć. Znajomości z Adamem Ferency.
    t5m.pl tego właśnie zazdrości pani Agnieszce ;)

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 8 razy -6

    a kto taką idiotkę pokocha ?wiadomo,że dla kasy ,innej opcji nie ma

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 9 razy -3

    ale paszczur...

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 9 razy -1

    iiihhhhhaaaa kobyła

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 1 raz 1

    to niech już nigdy nikomu nie zawraca głowy...bardzo lubię Agnieszkę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX