Majdan, Rubik, Kupicha - spędzą Walentynki z dala od ukochanych

Nie jest łatwo być żoną gwiazdora...

 

Dzień św. Walentego wywołuje mieszane uczucia. Choć z jednej strony mówimy, że to komercyjne święto zapożyczone z USA, ciężko jest o nim zapomnieć, ponieważ od tygodnia z półek sklepowych atakują nas pluszowe serduszka, a w telewizji ciągle mówi się o tym, co można robić w ten magiczny wieczór. Niestety nie wszystkie kobiety będą mogły spędzić dzisiejszy dzień ze swoim ukochanym.

 

Doda będzie sama siedziała w swoim luksusowym apartamencie, ponieważ Radek jest na zgrupowaniu z Turcji. Agata Rubik również nie dostanie dzisiaj Walentynki, ponieważ Piotr Rubik przebywa obecnie w USA. Jak pisze "Super Express", do Ameryki wyjechał też Piotr Kupicha, który zostawił żonę w Katowicach z dwójką dzieci. Zespół "Feel" zagra dziś koncert dla Polonii w chicagowskim Congress Theatre. Nie ma tragedii. Walentynki możemy sobie przecież robić codziennie, a nie wtedy kiedy nam każą...

 

 

Więcej o:
Komentarze (21)
Majdan, Rubik, Kupicha - spędzą Walentynki z dala od ukochanych
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  "Walentynki możemy sobie przecież robić codziennie, a nie wtedy kiedy nam każą..." swięta racja ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  JAcy jesteście żałośni.!
  W walentynki Feel nie był w Ameryce czy gdzieś tam, tylko grał koncert w miejscowości o 15km oddalonej od Katowic.!
  W radiu akurat była rozmowa z Kupichą i wcale nie był w Ameryce.. Jak nie macie dokładnych inf. to nie piszcie takich głupot.!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Feel gra dzis w dąbrowie górniczej a to jest bardzo blisko Katowic. Słuchałam dziś radia i Piotrek mówił że zaraz po koncercie wraca do domu i spędzi z żoną walentynki. Więc nie piszcie że gra w Chicago bo wystarczyło popatrzec na strone zespołu i tam pisze gdzie grają.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  "Zespół "Feel" zagra dziś koncert dla Polonii w chicagowskim Congress Theatre." ??? od kiedy Dabrowa Gornicza jest USA ??? WOW

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  No proszę...jak trzeba to się wszystko tak dobrze wie, kiedy i gdzie gra Feel, a jak coś się nie podoba to rzucamy się z pyskiem na Bogu ducha winnych muzyków..A podobno taki to Feel zły i wogóle, że tandeta i takie tam inne głupoty nie warte czytania wypisujecie, żeby spadał z polskiego rynku muzycznego, że nie chcecie go już słuchać...ale jak coś przyjdzie do czego to wszystko wiecie...Żałośni jesteście ! To jak w końcu jest ? A odpowiedzcie sobie na to sami ! NIe dajcie się chłopaki i pamiętajcie że niektórzy jeszcze was szanują :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  wyjątkowo głupie i sztucznie nakręcane """"święto"""" - uczucia trzeba okazywać sobie na co dzień a nie tylko 14 lutego

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  informacje wypadało by potwierdzać... Tak jak ktoś napisał - Feel grał w Chicago tydz temu... Od kilku dni są już w Polsce, wczoraj grali w Świeciu a dziś w Dąbrowie Górniczej... Bez sensu takie wyssane z palca rzeczy pisać :/

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  dokładnie od kiedy dąbrowa górnicza jest w chcago..macia jakieś dziwne info w chicago feel grał tydzień temu.ppss...spędzi z żoną.do 16 w domu o 18 na koncert 22 w domu...:Dto przepraszam walentynek z żoną nie spędzi??!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  feel gra dziś w Dąbrowie Górniczej w hali widowiskowo-sportowej o godz. 18. piszcie lepiej sprawdzone informacje!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX