Cielecka i Chyra znów są razem?

Do niedawno mówiło się o tym, że Magdalena Cielecka związana jest z aktorem Łukaszem Garlickim, jednak wszystko wskazuje na to, że znów jest ona z Andrzejem Chyrą.

 

Tak przynajmniej sugeruje dzisiejszy "Fakt", który przyłapał tych dwojga na czułych objęciach i ponoć także pocałunku. Piszemy ponoć, gdyż na zdjęciach go nie widać. Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra mają za sobą burzliwy związek pełen rozstań i powrotów. Aktorkę widywano do niedawna w towarzystwie Łukasza Garlickiego. W tym czasie Chyra korzystał z uroków życia kawalerskiego.

 

Jednak wszystko wskazuje na to, że para znów jest razem lub przynajmniej wszystko do tego zmierza. Plotek jakiś czas temu spotkał Cielecką i Chyrę w jednym z warszawskich klubów, gdzie oboje świetnie bawili się w swoim towarzystwie, kompletnie nie zwracając uwagi na innych ludzi. Było widać, że uczucie między nimi nie wygasło, a być może właśnie kwitnie?

 

Cóż mamy napisać? Życzymy parze szczęścia, tym bardziej, że już jutro walentynki. Ciekawe, czy Cielecka i Chyra spędzą je razem?

 

 

Więcej o:
Komentarze (6)
Cielecka i Chyra znów są razem?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  tzrenba coś gadać żeby nie zapomnieli:) hehehe ale beznadziejna ta Cielecka, robią z niej ikone a jest żadna:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -1

  NO I CO TO KOGO OBCHODZI CO? CZY SA RAZEM CZY OSOBNO?

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy -2

  mam nadzieje! ona beznadziejna, ale on zajebisty

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -3

  http://wygraj100.com.pl/?t=11233159

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy -3

  Ja ja, Haus, Familie Kindern, zwei Autos und drei Fahrraden!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy -4

  Ta Cielaczka i ten Chytra to une sa niepowazne Leute. Une sie roschodzo i nazad sie schodzo. Jak une maja sie ku sobie, to niech une sie nie roschodzo, tylko niech sie ze sobo ozenio i majo Haus, Familie und Kindern. Une sa juz stare Leute. Une potrzebuja miec juz Kindern.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX