Szabatin: Ślubu z Joshem nie będzie!

To typ faceta, który nie stawia drinków kobietom, nie daje kwiatków - mówi Ewa.

 

Ewa Szabatin i Josh Vittuli poznali się ponad rok temu w Krakowie podczas imprezy sylwestrowej. Specjalnie dla tancerki Josh przeprowadził się z rodzinnego Seattle do Polski. Specjalnie dla niej nauczył się nawet mówić po polsku. Niestety od kiedy mieszka w naszym kraju, nic nie słychać o tym, żeby znalazł sobie jakąś pracę. Utrzymaniem ich obojga zajmuje się Ewa. Czy tancerka myśli już o ślubie z Joshem?


Jesteśmy razem pół roku i chyba nie ma się co spieszyć. Pierścionka Josh na razie nie szuka. Teraz jest nasz czas na miłość . Uczuć Josh mi nie szczędzi. To typ faceta, który nie stawia drinków kobietom, nie daje kwiatków. Sama wiem, że nie muszę budzić się w płatkach róż, a mój chłopak fascynuje mnie taki, jaki jest. Wspieramy się, uczymy dogadywać w codziennych sprawach. Josh świetnie gotuje, a ja wymagam tylko tego, aby zostawiał po sobie porządek w łazience. To chyba niewielkie wymagania - śmieje się Ewa.


Wychodzi na to, że to Ewa w tym związku zarabia, a Josh zajmuje się domem. A wymagania Szabatin? Coś nam się wierzyć nie chce, żeby jedyne czego wymagała to porządku w łazience...

 

 

Więcej o:
Komentarze (8)
Szabatin: Ślubu z Joshem nie będzie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Ona wygląda okropnie, jakby miała 50 lat, i jeszcze postarza się makijażem. Widać że ten chłoptaś jest niedojrzały, pewnie sobie poużywa na jej koszt a potem zniknie. Albo polskie media zrobią z niego zaraz gwiazdę, wezmą do serialu czy Tańca z "gwiazdami"...

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  nie daje kwiató kobietom... hmmm to może daje facetom (???)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jesli chcecie kogos krytykowac to sie chociaz nauczcie poprawnie pisac. Ciarki przechodza po plecach jak sie czyta te nie ortograficzne brednie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Czy to waqzne kto kogo utrzymuje w zwiazku?, Gdyby tak bylo miliarderzy na zawsze musieli by byc ludzmi samotnymi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  ta blondi wygląda jak transetka;-)))

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  szabatin za mocno się maluje on jest dla niej za młody nie pasujom do siebie on wygląda jak jej utrzymanek.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  Ty Schabathin ty sie dobrze dziewócha zastanow! Ty bylas dobra Kinder w malosci. Ja pamietam twoj Familie, jak one sie o ciebia martwila. Ty im teraz robisz zla robota. Ty im cycki i pupa w medium pokazujesz. Ty tego nie rob Eva!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy -2

  To on jest bezpłodny ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX