Zwykły błąd? Wyjątkowo szkodliwy!

"Twoje Imperium" przeprosi za tydzień. Plotek już mówi o co chodzi!

 

W ostatnim numerze tygodnika "Twoje Imperium pojawił się artykuł na temat gwiazd, które zarabiają na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Pisaliśmy o tym wczoraj. Wśród zespołów, które wzięły pieniądze za koncert, wymieniono zespół Łzy. Tygodnik zacytował menedżera zespołu Macieja Durczaka.

 

- Przysięgam, że nie zarobiliśmy na Owsiaku nawet złotówki. Muzycy zagrali za zwrot kosztów, czyli 20 tysięcy złotych. (Ciekawe, czym podróżują? - przyp. red.)

No i faktycznie Maciej Durczak wypowiedział się dla gazety, ale zostało dodane jedno zero. Plotek rozmawiał dziś z menadżerem i sytuacja wygląda zupełnie inaczej:

 

Niestety, do artykułu wdarł się tragiczny w skutkach błąd i do kosztów dopisano jedno zero, co wygląda na ponury żart (zwrot kosztów transportu w wysokości 20 tysięcy złotych!). Autoryzowałem nawet swoją wypowiedź, w której wymieniłem rzeczywistą kwotę 2 tys. zł.!

 

Sprostowanie ukaże się za tydzień, ale my już chcieliśmy wyjaśnić przykrą sprawę.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (29)
Zwykły błąd? Wyjątkowo szkodliwy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 15

  och, jak to dobrodusznie ze strony plotka ;/ tak właśnie wyglądają te serwisy - bazujecie na gazetach takich jak fakt czy właśnie jakieś tam imperium, w których są nieprawdziwe dane! żałosne! nie uwierzę, że z własnej inicjatywy wyjaśniacie tą sprawę - pewnie Łzy się do was zwróciły. a jeszcze lepsze jest to, że o słowie "przepraszamy" to już się zapomniało. PFFT! A TO POLSKA WŁAŚNIE!

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 14

  Zespół Łzy to mój ulubiony i wiele razy grali koncerty charytatywne na jednym z nich byłam grali w poznaniu wi brali udział w okzji o pozywienie dla biednych byla tam wtedy tez zbiórka i 2 tys. zł to naorawdę nie jest dużo w porównaniu do teog co chciaał dostać np. feel itp. wiec ten tygodnik lekko przesadzil ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  żenujący błąd!A teraz suma jest realna,oby wszyscy tak brali

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  nie sztuka raz się zrzucić na WOSP,ale pomagać przez okrągły rok to jest sztuka

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  jeśli by faktycznie napisali 2 tys - nikt by się tym nie zainteresował, a tak przynajmniej temat na pierwszą stronę, a sprostowanie to zawsze na końcu i małymi literkami :/

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  A Plotek jak małpa powtórzył wypowiedź za gazetą, nie sprawdzając informacji :P Wy też powinniście przepraszać.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 9

  Orkiestrę trzeba prześwietlić!

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 8

  A co z tymi co cały dzień zbierali na zimnie kasę? Większość z tych ludzi też musiało dojeżdżać! Nikomu do głowy nie przyszło żeby prosić o zwrot kosztów! Po prostu robili to z serca. A te niby wielkie gwiazdeczki, dwóch tysięcy nie mają na podróż? Żenada.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  bylem na tym koncercie WOSP w KAtowicach grali i dali czadu! bardzo lubie ten zespol, to nie jest Gosia Andrzejewicz, zeby brac zawsze kase! wyluzujcie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX