Akademia Mody - wygraj grę!

Lubisz ubieranki, ale te dostępne w sieci nie zaspokajają Twoich potrzeb? Kotek ma coś w sam raz dla Ciebie! Weź udział w konkursie i zgarnij grę "Akademia Mody"!

 

Kilka słów wstępu

 

Pragniesz zostać projektantką mody?

Spełnij swoje marzenia! Wciel się w rolę projektantki-stażystki w elitarnym domu mody "Fabryka Stylu" i przeżyj niesamowitą przygodę! Od koncepcji do wybiegu - wykazując się kreatywnością i oryginalnością, zostań kolejną wielką projektantką!

 

Kotek już zagrał w tę grę! Chcesz wiedzieć, jak mu się podoba? KLIKNIJ TUTAJ!

 

 

Co musisz zrobić, aby wygrać grę?

 

Zostań projektantką! Musisz stworzyć kreację idealną na wielkie wyjście! Wyobraź sobie, że musisz ubrać gwiazdę np. na rozdanie Oscarów. Możesz skorzystać z programów graficznych, możesz narysować wymarzoną kreację na zwykłej kartce, zwykłym ołówkiem, a następnie ją zeskanować (możecie też zrobić zdjęcie swojej pracy)...Gotowe prace przesyłajcie na adres: kotek.pl_konkursy@g.pl

 

Konkurs rusza już jutro, 23. stycznia. Na Wasze prace czekamy tydzień, czyli do 30. stycznia.

 

Uwaga!

W mailu ze swoim projektem musisz podać specjalny kod, który otrzymasz w jutrzejszym newsletterze. Maile bez kodu nie będą brały udziału w konkursie!

 

 

 

 

Stwórz idealną kreację, wyślij ją na adres kotek.pl_konkursy@g.pl, w mailu podaj swoje dane (imię, nazwisko, adres korespondencyjny) oraz specjalny kod z newslettera. Na maile czekamy do 30. stycznia!

 

Do wygrania trzy gry "Akademia Mody"!

 

Popuść wodze fantazji i do dzieła!

 

 

Nie dostajesz jeszcze maili? ZAPISZ SIĘ! KLIKNIJ TUTAJ!

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o: