Irena Santor zaśpiewa dla dziecka Cichopków?

Rozmowy rozpoczęte. Pani Irena oburzona.

 

Padł pomysł, aby telewizja Polsat zorganizowała wielką imprezę z okazji narodzin dziecka Marcina i Kasi Cichopków . Przybyliby znakomici goście min. Nina Terentiew oraz prezes Polsatu Zygmunt Solorz. Ale to nie wszystko.

 

Podczas imprezy miałaby zaśpiewać wielka gwiazda polskiej piosenki Irena Santor . A, że narodziny dziecka Cichopków to podniosła chwila, to i repertuar jakby wzniosły, czyli "Ave Maria" bądź "Gwiazdka na Wschodzie". Dziś odbyły się pierwsze rozmowy z panią Ireną. Niestety gwiazda odmówiła. Dlaczego? Nie wiadomo, choć jak sama Santor twierdzi, bardzo podziwia Kasię i Marcina za wszystko.

 

Kto wpadł na tak głupi pomysł? Sam Kuba Wojewódzki podczas programu "Poranny WF" w Esce Rock. Wraz z Figurskim postanowili zrobić sobie mały żart telefoniczny i zadzwonili do Ireny Santor podając się za ludzi z Polsatu. To już drugi dzień, kiedy Figurski z Wojewódzkim robią sobie żarty z ciąży Kasi. Żarty niskich lotów, ale powiedzcie szczerze: Czy zdziwiłoby was, gdyby telewizja (jakakolwiek) zorganizowała z tej okazji imprezę bądź koncert? Bo nas już nic nie zdziwi.

 

 

Więcej o:
Komentarze (62)
Irena Santor zaśpiewa dla dziecka Cichopków?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 22

  Proponuję, aby narodziny cichobaby były transmitowane na żywo w Polsacie!!!
  Wyobraźcie sobie rozkraczoną Kasię Cycopek, zbliżenia kamery na jej czarne łono i Hakiela u boku z jego nieodłącznym głupim uśmieszkiem.
  Widzicie to?
  Jest pięknie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  No, Kasia jęczy i stęka, Hakiel szczerzy kły, a Irka Santorka pieje przeboje Mazowsza. Ale szopka...

 • patsy

  Oceniono 14 razy 8

  tak zwana gwiazda, ktora nie jest przecietna, jest szczesciaraitp itd /to wszystkow cytaty gwiazdy o sobie/ wywoluje prawdziwy poploch - a to durczok wstydzi sie z nia rywalizowac, a to santor nie uznajej jej majestatu, ot tylko turlac sie ze swmiechu, chcialoby sie powiedziec jaka gwiazda, takie reakcje

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  ciekawe czy figurski by sie cieszył gdyby jego odetce tak kto dokuczał?coooooooooooooo?

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  na miejscu pani santor zmieszłabym wojewodzkiego z błotem,ale ona ma klase i mu nie zrobi takiej kompromitacji jak on jej

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Widać, że Wojewódzki jest zgnity przez TVN. Nadaje na Polsat z zemsty, że go z tamtąd zwolnili oraz na polecenie zarządu TVN. Wszyscy powinni natychmiast uciekać z TVN bo od oglądania tej stacji gniją mózgi. Nie tylko od TVN, od Polsatu, od TVP i od oglądania wszystkich innych stacji. Boże, ześlij na ziemię meteoryt, który to wszystko rozp....oli.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Ratunku.Co się w tym kraju dzieje!Czy kryzys gospodarczy wiąże się z kryzysem umysłowym

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  figurski i wojewodzki tak sie nam przejedli,ze nawet ich załosne zarty ich nie uratuja,pograzyli sie w swojej głupocie ktora wymkła im sie spod kontroli,czas na nowych showmanów ich czas sie skonczył!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Kabaret ... Brak słów ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX