Figura: Ile może być błota i gó*na, tfu, tfu [Wideo]

O czym mówi piękna aktorka? O serwisach plotkarskich, o paparazzi oraz o policji.

 

Pamiętacie głośną sprawę zatrzymania Kasi Figury przez policję, po tym jak funkcjonariusza dostali wezwanie, że aktorka prowadzi samochód pod wpływem alkoholu? Gwiazda postanowiła powiedzieć, co tak naprawdę sie wydarzyło.

 

Oprócz tego, Kasia wyznała, że raz w życiu odwiedziła serwisy plotkarskie i nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Czyli, co? Według aktorki tytułowe g****:

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (30)
Figura: Ile może być błota i gó*na, tfu, tfu [Wideo]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • seattle

  Oceniono 5 razy 5

  "Skandal się sprzedaje". Tak Kasiu, oczywiście masz rację ;)! Szkoda, ze twoje zwiędłe cycki się nie sprzedają, nie? Naprawdę nie wiem czego interneuci mieliby ci zazdrościć? Babcinego wygladu w wieku 46 lat??? Twoich jedynych "talentów" aktorkich, które już dawno straciły świerzość i urok? Pewnie to cię tak wkurza, że nikt juz nie kupuje tego gów.na, które próbujesz nam opchnąć.
  Weź się kobieto w garść i zacznij naprawdę grać jak na porządną aktorkę z dużym reperturaem i doświadczeniem przystało, a nie robisz z siebie medialnego kur.wiszona jakich teraz wiele.
  Powinnaś mieć żal tylko do siebie, bo wszystko poprzez to co robisz do tego jak wyglądasz nago, sprzedajesz prasie i mediom. A wtedy trzeba się liczyć z krytyką. Moze gdybyś częściej spoglądała w lustro, to wiedziałabyś o czym mówię...

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Co do portali plotkarskich ma pani, niestety, rację, jednak w sprawie prowadzenia pojazdu po wypiciu choćby kieliszka wina, myli się pani, pani Kasiu. Tego po prostu robić nie wolno, ponieważ prawo tego zabrania.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Gdzie sie podziala poprawna polszczyzna? Przeciez jej normalnie jezyk "sie placze"! Czy tym razem tez byla to "jedna lampka" wina?

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  a dlaczego taka pijana w czasie rozmowy?

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  kochana Pani Kasiu. NIE ZDAZYLA pani nikogo rozjechac ani spowodowac wypadku. prosze nie winic fotografow za to, ze lamie pani prawo prowadzac po wypiciu alkoholu. ŻAL

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Ona kulturalnym krajem nazywa taki kraj, w którym można wypic i potem prowadzic samochód.Gratulacje!A czy bez wina szanowna pani nie może wytrzymac?przeciez to nie pierwszy raz kiedy była po ,,lampce"Lepiej niech sie nie ośmiesza.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  kobieta ma generalnie rację. Ale po winie nie powinna prowadzić

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  A w tej rozmowie Pani Publiczna po ilu kielonkach była?
  A gliniarze "gorzko żałowali", aż się posrali - ze śmiechu!!!!!!!!!!!! Tę łysinę P.P. ma z opilstwa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  Prawda jest taka, że Pani Kasia od lat juz bardzo nadużywa alkoholu.Nie rozumiem jak można prowadzić pseudo wywiad z osobą, która jest już dobrze "wstawiona". To głupie, niesmaczne i nieuczciwe! Pani Kasia totalnie się zamotała. Istny bełkot!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX