Rubik pomógł bezdomnym

Podarował im muzykę za darmo, a teraz za to obrywa od mediów.

 

Można wiele na temat Piotra Rubika napisać, co zresztą media robią, ale współczucia odebrać mu nie można. Kompozytor pokazał klasę, gdy postanowił napisać muzykę do filmu za darmo. I to nie byle jakiego filmu. Jest to bowiem film pt. "Skopani" nakręcony przez ludzi bezdomnych. Dzięki zaangażowaniu Piotra w projekt, koszt produkcji wyniósł tylko 500 złotych.

 

14 stycznia odbyła się premiera, na której nie pojawił się artysta, tłumacząc to chorobą. "Rubik skopał sprawę" czy "Rubik rozczarował bezdomnych" - to tylko niektóre tytuły artykułów, których bohaterem jest Piotr Rubik. Plotek również lubi poplotkować o kompozytorze, ale trzeba zauważać też dobre strony naszych gwiazd.

 

A Rubikowi zalecamy następnym razem napisać muzykę do filmu, wystąpić w nim osobiście i jeszcze za to zapłacić, może wtedy będzie "cacy"

 

 

Piotr opowiada o projekcie "Skopani":

 

Więcej o:
Komentarze (17)
Rubik pomógł bezdomnym
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  No wreszcie bezstronny tekst. Uwazam, ze Rubik postapił świetnie nagrywając muzykę za darmo dla nich. Nie wazne, czy naprawde nie mogl byc na premierze, czy tylko nie chcial. Nie mial obowiązku przeciez i tak zrobił dla nich duzo. Nie przepadam za jego muzyką, ale za ten gest nalezy mu sie szacunek -- popieram

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  No wreszcie bezstronny tekst. Uwazam, ze Rubik postapił świetnie nagrywając muzykę za darmo dla nich. Nie wazne, czy naprawde nie mogl byc na premierze, czy tylko nie chcial. Nie mial obowiązku przeciez i tak zrobił dla nich duzo. Nie przepadam za jego muzyką, ale za ten gest nalezy mu sie szacunek

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  i co coś wam nie pasuje ?;/ żall.. wy tylko kurde jakieś pierdoł wypisujecie !:/ przeszkadza wam coś ? że grał za darmo ? psss śmieszne ..

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  W sumie to nie dziwią mnie ani komentarze, ani artykuł, w którym daje się wyczuć nutkę sarkazmu. Cóż, Polacy tacy właśnie są - wiecznie zrzędzący, niezadowoleni i krytykujący wszystkich i wszystko co tylko popadnie - wstyd mi tylko jak czytam czy słucham takie wypowiedzi.. Ech..
  A moim zdaniem Rubik zrobił wspaniałą rzecz, jakiej nie zrobiłby chyba żaden znajdujący się na topie kompozytor / wykonawca. Jego muzyka jest może i dość szczególna i nie każdy musi ją lubić, ani jego osoby. Ale dla mnie liczy się on jako człowiek i to, co robi dla innych. A zrobił już wiele.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  pajac!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  brawo plotku.

 • Gość: Gość

  0

  Nie jestem fanem Rubika a juz wogóle jego stylu bycia jednak
  skoro napisał za darmochę, a wcale nie musiał, to czego się go czepiacie?
  Rubik też ma prawo byc chory. Jeśli nawet nie był chory i nie chciał tam z różnych powodów iść to co miał powiedziec?
  Mam was gdzies? powiedział ze jest chory i tyle.
  cieszcie sie że napisał i nie wziął kasy

 • Gość: Gość

  0

  ile masz lat siema

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 0

  nie rozumiem jednego...dlaczego media zawsze promuja nie tych,co trzeba?! a tych co trzeba gnoja?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX