Rusin pogodzona z Lisem ?!

Tak przynajmniej twierdzą znajomi Kingi.

Nastał chyba przełom w relacjach między Tomkiem Lisem a Kingą Rusin , czyli byłymi małżonkami. Jak donosi tygodnik "Na Żywo" była żona Tomka, pogodziła się z faktem, iż jego nową wybranką jest... jej była przyjaciółka Hanna Lis (Do niedawna Smoktunowicz).

Wiemy, że brzmi to trochę jak scenariusz "Mody na Sukces", i można w tej całej historii się pogubić, ale Plotek zaraz wam wszystko wyjaśni.

Jeszcze w zeszłym roku byli małżonkowie nie byli w stanie podać sobie ręki, a tym bardziej siedzieć obok siebie podczas rozdania Telekamer (Tak, organizatorzy usadzili byłych i skłóconych małżonków obok siebie). Był również problem z oddawaniem przez Kingę dzieci pod opiekę Tomka i Hanny Lis. Z nowym rokiem przyszły jednak nowe postanowienia i Rusin postanowiła zapomnieć o żalu do byłego męża i... byłej przyjaciółki. Znajomi Kingi mówią tak:

Kinga musiała się przekonać, że Tomek odbiega od modelu niedzielnego ojca, o co go obwiniała, i może na niego liczyć w każdej sytuacji - mówią znajomi Kingi w "Na Żywo"

Czy plotki znajdą potwierdzenie w prawdziwym życiu Kingi, Tomka i Hani? Nie wiadomo, gdyż bohaterowie tego miłosnego galimatiasu nie chcą mówić o swoim życiu prywatnym. No, cóż zawsze zostaje "Na Żywo"

Więcej o:
Komentarze (26)
Rusin pogodzona z Lisem ?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 22

  obie siostry obie krysie obie zołzy zdaje mi sie

 • Gość: Gość

  Oceniono 58 razy 18

  Bardzo nie podoba mi się Rusin jak prowadzi "Dzień dobry TVN". Przerywa, śmieje się jak głupia i nie szanuje współprowadzącego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  a co mnie to wszystko obchodzi

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  lisia nora, buchachachachacha

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  podniecamy się tym wszystkim,a tak naprawdę nikt z nas nie wie jak jest...

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  ładna ta babka obok rusinowej

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  JA TEJ SMOKTUNOWICZ NIGDY NIE WYBACZYŁABYM,TO KOBIETA O TYSIACACH TWARZY I NIE JEDNO MAŁZENSTWO JESZCZE ROZBIJE .

 • Gość: Gość

  0

  Bóg jest sprawiedlwiy i teraz smoktunowicz dostaje powoli za krzywdy Kingi-smoktunowicz to zwykła amatorka cudzych mężów!!!!!feeee...

 • anauczek

  0

  maja dzieci wiec dla dobra dzieci..ale tak na marginesie co ta Hania widzi w tym Lisie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX