Miejsce 1. Edyta i Czarek Pazura

 Ta para trzęsła polskim show-biznesem przez ponad pół roku. Wątki miłości, rozczarowania i historii bez happy endu nie brakowało.

 

Jak to możliwe, że rozstanie Czarka Pazury z Weroniką Marczuk stało się sensacją roku, skoro wszystko odbyło się (Jak na rozwód z romansem w tle) dość cicho, żeby nie powiedzieć normalnie? Może dlatego, że jak na gwiazdorki skandalik obyczajowy było bardzo przyziemnie, jak w prawdziwym życiu? Może wiele polskich małżeństw utożsamiało się z bohaterami tego przedstawienia?

 

 


 

 

Obyło się bez publicznego prania brudów, bez płaczu i wzajemnego obwiniania się o rozpad małżeństwa. Może dlatego, że w tym samym czasie zaczęła rozwijać swoją medialną karierę. Została członkiem popularnego programu You Can Dance i prowadzącą Miasto Kobiet na TVN Style. Może praca pomogła zapomnieć?

 

 

W każdym razie Czarek pokochał Edytę, a Edyta z wzajemnością Czarka. Owocem ich uczucia z pewnością będzie ich wspólne dziecko, które już jest w drodze na ten świat. Sporym mankamentem całej historii jest taki, że media uczepiły się Edyty Zając i na każdym kroku starają się ją temperować. Ale niestety, tak to jest, kiedy nowa miłość pojawia się zanim wygaśnie pierwsza.

 

 

To już koniec naszego całorocznego podsumowania. Wielkie dzięki za wspólne odliczanie. Przez cały grudzień poznawaliśmy kolejne miejsca naszego rankingu. Znalazła się u nas oczywiście Doda, Gwiazdy Tańczą na Lodzie, Jacyków czy w końcu Jusia. Jeżeli chcecie przejrzeć poszczególne miejsca zajrzyjcie tutaj.

 

Więcej o:
Komentarze (56)
Miejsce 1. Edyta i Czarek Pazura
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  To???ma być wazne wydarzenie??????

 • ann280

  Oceniono 11 razy 11

  A tak ogólnie to z Weroniką lepiej do siebie pasowali :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  1 miejsce!!!!!!!!!!???????????????? co za gowno!na 1 powinna byc britney ze swoim powrotem po problemach psychicznych!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Paskuda wyrwala sobie podstarzalego casanowe - pasuje do siebie jak ulal........

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  1 miejsce?! lool?

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  nie zasługuje to na 1 miejsce

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  Stary pierdzacy dziadyga

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  Pff to ma byc niby najwazniejsze wydarzenie 2008 roku?;/ Bez sensu ten ranking

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Co ??? 1 miejsce ??? OMG ! Prawie nikt o tym nie wie . Oszaleli...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX