Miejsce 4. Piękni geje

 Tuż przed podium stanęli Tomek i Marcin - Bohaterowie tegorocznych róż "Gali". Pierwsza w historii najpiękniejsza para homoseksualna.

 

Czego jak czego, ale braku tolerancji czytelniczkom "Gali" zarzucić nie można. Dlaczego? 19 listopada, dzięki ich głosom Tomasz Raczek i jego partner życiowy pisarz Marcin Szczygielski dostali "Róże Gali" i zostali okrzyknięci najpiękniejszą parą w Polsce! Gdy wyszli na scenę po obiór nagrody Plotek zastanawiał się nad dalszym rozwojem sytuacji. Ich pocałunek na oczach widzów Telewizji Publicznej byłby nie lada sensacją. Zwycięzcy plebiscytu ograniczyli jednak swoje wyjście na scenę tylko do podziękowań. Ale już sam fakt, że taka scena rozgrywała się na antenie Dwójki był zaskakujący.

 

Uroczystość wręczenia jakże prestiżowych nagród "Gali", z pewnością przejdzie do historii Telewizji Publicznej. Dlaczego?

 

Jak donosił tygodnik "Nasz Dziennik" zarząd Telewizji Publicznej wezwał na dywanik szefa Dwójki. Chodzi oczywiście o poniedziałkową galę. Jak dowiedział się "Nasz Dziennik" podczas zebrania zarządu TVP, miał zostać podjęty temat transmisji z imprezy. Ponoć zarząd Dwójki został wprowadzony w błąd przez organizatorów imprezy. Prawdopodobnie Dwójka po raz ostatni transmitowała galę rozdania nagród magazynu.

 

 

Róże Gali 2008

 

Więcej o:
Komentarze (49)
Miejsce 4. Piękni geje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • adolf

  Oceniono 17 razy 11

  błagam was chociaz raz w roku przestańcie pie****** o tym IQ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 10

  a fuj,fuj,fuj. dlaczego zmusza sie ludzi homo do ogladania heterykow?!!!swiat schodzi na typowego polskiego kowalskiego!!! buhahahahah

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Do tego niżej, który pytał o syna. Nie, nie przeszkadzałoby mi to. Jego ciało, jego uczucia-niech robi z nimi co chce. Jeśli lubi z facetami, to co-mam mu zakazać? I tak by to robił, tylko w tajemnicy przede mną. Musicie się pogodzić z tym, że gej zostanie gejem. Nie zmienicie jego orientacji, nie zamienicie go w hetero żadnym sposobem. Moich przekonań też nie zmienicie. Trzeba być tolerancyjnym, a nie wpadać w szał na widok przytulonych facetów, bo to nic nie da. I proszę trochę grzeczniej do kobiety.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 7

  Ja nie rozumiem waszej nienawiści do homoseksualistów. Wam nikt nie narzuca, z kim macie spać i układać sobie życie, więc dlaczego wy chcecie układać życie innym i mówić im, z kim mają spać? Czujecie się lepsi, bo nie pociąga was seksualnie człowiek tej samej płci? Dlaczego rościcie sobie prawo do oceniania, co jest normalne, a co nie? Odpowiedzcie mi, bo ja nie wiem, co was tak kłuje w oczy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  To znowu ja, krowa, jak mnie ktoś malowniczo nazwał. Nie obrazisz mnie, bo najpierw musiałbyś być dla mnie kimś, żeby mnie obrazić, a jesteś NIKIM. Mam 35 lat, moja córka 7, jeśli to ma dla ciebie jakieś znaczenie. O chorobach psychicznych wiesz tyle, co o sianiu pietruszki, więc może sobie daruj te złote myśli. I dodam jeszcze, że gdybym w przyszłości miała tylko takie problemy, jak homoseksualizm mojej córki, to dziękowałabym Bogu, że mi nie zesłał gorszych.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  plotek czy was wszystkich wywiało z tej redakcji na święta ? Przynudzacie już od tygodnia, teksty to wam chyba stróż pisze a tematy sprzątaczka wybiera. Nudy straszliwe

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  No, ja się obawiam, że nie jestem jedyną tutaj osobą pozbawioną rasistowskich i faszystowskich obsesji. Zauważ, że żadna z moich wypowiedzi nie została oceniona jako "komentarz poniżej pewnego poziomu". Nie wiem, czy jestem osobą tolerancyjną, ale w tej kwestii będę nieugięta: człowiek jest istotą myślącą i powinien sam dokonywać wyborów dotyczących swojego życia osobistego, a intymnego zwłaszcza. Nie cierpię ludzi włażących brudnymi butami w cudze życie. Przypominam, że wszyscy tu jesteśmy ludźmi i żaden z nas nie życzył by sobie, żeby go krytykować za jego wybory. Dokonuj własnych, a innych nie uszczęśliwiaj na siłę. A obelżywe słowa, które rzucasz pod ich adresem - spokojna twoja rozczochrana - wrócą do ciebie w najmniej oczekiwanym momencie i z nieoczekiwanej strony, ze zdwojoną siłą.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 3

  Coś mi się wydaje, że to ja jestem tym gościem, co nie wie (a konkretnie gościną), i którego ktoś nazwał kapuścianą głową - szczyt kultury, nawiasem mówiąc. Tak się składa, że mam córkę i więcej dzieci nie planuję, więc marne szanse, że będę miała syna, ale dla twojej wiadomości: homoseksualiści to także kobiety. Albo tego nie wiesz, albo jakoś ci nie przeszkadza myśl o kobietach uprawiających seks. Jeżeli nie wiesz, to może się nie wypowiadaj na tematy, o których nie masz wiedzy. A jeżeli podoba ci się oglądanie seksu lesbijskiego, to jesteś homofobem - obłudnikiem. I zapewniam cię, że gdyby moja córka miała się związać z jakimś gnojkiem, który w jakikolwiek sposób by ją krzywdził, to 100 razy wolę, żeby znalazła miłość u boku kobiety.

 • Gość: Gość

  Oceniono 37 razy 3

  bardzo chciałbym żeby żeby ten świat był normalny ale żeby chłop chłopu dawał ? to normalne ma być ? i co do tego ma ojciec dyrektor lub dewotki ? zbok to zbok ? i żadna melodia do tego ! Pieknie to jest być z cudowna dziewczyna a nie mieszać kit !Kto i po co popiera ten kanał ? tacy sami popieraja >>odmiency i ze spapranym ego nie mający normalnego dziecinstwa lub przejechani zbyt wczesnie i bolesńie po psychice ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX