Miejsce 5. Isis Gee oskarżona

 Robert Leszczyński się pogrążył, a Isis przeszła koszmar. Miejsce 5 - sex-afera.

 

Znany dziennikarz i krytyk muzyczny Robert Leszczyński nie mógł przez długi okres jeść i spać. Co go tak dręczyło? Ważne śledztwo. Leszczyński chciał bowiem dowieść, że Isis Gee jest transseksualna.

 

W maju tego roku Leszczyński mówił tak:

Przeprowadziłem śledztwo i mam dowody. Nie chcę dręczyć Isis ani niszczyć jej kariery. Ale szokuje mnie zmowa milczenia show-biznesu wokół tej sprawy. Przecież transseksualizm to nic wstydliwego. Dana International, zwyciężczyni Eurowizji z 1998 roku, jest transseksualistką.

 

Totalnym absurdem było śledzenie życia Isis. Ale to jeszcze nic, w porównaniu z tym, co wymyślił potem. Bo trzeba pamiętać, że w tej historii absurd gonił absurd. Dziennikarz zapragnął bowiem, aby wokalistka zorganizowała konferencję prasową i otwarcie przyznała się do zmiany płci.

 

Rozumiecie to? Człowiek, który zasiadał w jury Idola, który jest odpowiedzialny za wydobycie z głębi Polski takich talentów jak Flinta czy Makowiecki, z braku pracy zaczął śledzić życie pewnej Amerykanki.

 

Przypominamy tylko,że nasz ranking jest specyficzny ponieważ, aby uplasować się wysoko nie trzeba być idolem (Choć idole się tu znaleźli), nie trzeba być wybitnym aktorem czy piosenkarką (I tacy w naszym rankingu znaleźli miejsce), ale wystarczy zrobić coś tak głupiego jak zrobił Leszczyński, aby cała Polska przez pół roku musiała znosić takie polowania na czyjąś prywatność. Panie Leszczyński, gratulujemy 5 miejsca.

 

 

Isis Gee komentuje plotki

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (55)
Miejsce 5. Isis Gee oskarżona
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 23

  Sondaż: Czy ISIS GEE jest trans? Jeżeli nie, to daj plusa, jeżeli tak, to minusa

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 21

  W ciągu ostatniego miesiąca Isis dostała platynową płytę za współpracę z Schillerem ( Niemiecy) i wystąpiła z Harlem Gospel Choir.Co w ciągu ostatniego miesiąca zrobił Leszczu?

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 18

  Kto jest za kastracją Leszczyńskiego i Jacykowa? :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  leszczynskie jest gejem !!!!!! musicie to sprawdzic!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  Ku...,do tych co piszą o tym IQ i o tych burzach i koniaczkach. Wypie...ć stąd pojeby. Wasze teksty są gównem wielkim gównem , za którego powinno się banować od razu!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  Jakbym spotkał Jacykowa, jakbym mu pie...ął w papę,to by mu ten piękny kapelusz spadł.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  Oczywiscie ze isis to kobieta

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  Wielkim idolem Plotka jest pani Rabczewska nazwana przez J.R. Rabaczewska.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Każdego można oskarzyc o trannseksualizm - Kayah, Kasia Nosowska, Kora, dawna Chylińska - tylko po co? Leszczyński chciał się wybić przez tą aferkę - tonący "pseudokrytyk", chłopak Frytki, wchodził w skład jury w big brotherze, chciał być muzykiem disco-polo, marzył o tym, aby wchodzić w skład jury eurowizyjnego w Polsce, ale go odrzucili to się chłopak mści. Dla mnie to żenujące.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX