Miejsce 9. Jola w Gwiazdy tańczą na Lodzie

 Jolka, łyżwy, Doda i przerwana misja telewizji publicznej.

 

Do niedawna, jedyną Jolką w polskim show-biznesie była Jolanta Kwaśniewska. Jola kojarzyła się wszystkim z dobrymi manierami, elegancją i bankietami. A, dziś imię Jola oznacza jedno - lateks. Jolanta Rutowicz to kwintesencja show-biznesu w Polsce: Kicz, skandal i wciąż obecne "faki".

 

Ale gdy producenci Gwiazdy Tańczą na Lodzie wpadli na pomysł, aby zaangażować Rutowicz do lodowego show, wszyscy pukali się w głowę. Kto, jak kto, ale Dżolanta? Za nasze pieniądze? Oooo nie!

 

Ale zamiast "nie" było "tak" i Rutowiczka w programie się pojawiła. Może i dobrze, ponieważ w zestawieniu z Dodą i Jusią tworzyły takie "Publiczne Ich Troje":

 

 

 

 

Jola w programie długo miejsca nie zagrzała i odpadła w 2 odcinku. Dlaczego dajemy więc miejsce 9? Ponieważ udział Joli w tym show pokazał, że:

- Każdy może zostać celebrytem

- Polski show-biznes zbliża się ku normą światowym

- Telewizja Publiczna ma jednak fantazję

Jola Rutowicz boi się o swoje nóżki
Więcej o:
Komentarze (58)
Miejsce 9. Jola w Gwiazdy tańczą na Lodzie
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  Nie od dziś wiadomo, że Rutowicz to największa porażka IV RP, najwieksza porażka telewizji i najwieksza porażka polskiego show biznesu. To fatalna pomyła. Zestawiane jej z komkolwiek jest delikatnie mówiąc, nie na miejscu. To pusta, denna, mało lotna i bezczelna dziewucha, która na swojej głupocie, lenistwie i beztalenciu zarobiła mnóstwo kasy. Wydawałoby sie, że nie ma denniejszych osób od niej, ale niestety bardziej denni są Ci którzy ja wylansowali a jeszcze bardziej jej wielbiciele. Bo kimże są osoby, któtre zachwycaja sie takim byle "czymś"? Skoro więc to byle "co" zgarnęło tyle kasy, a Ci nawiedzeni uwielbiają takie dno za darmo, to sa jeszcze bardziej denni od niej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  " Polski show-biznes zbliża się ku normą światowym" - co to niby znaczy? NormOM powinno być, nieuki!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Błąd ortograficzny w zdaniu: Polski show-biznes zbliża się ku normą światowym". Nie normą, tylko normom jak coś, zajrzyjcie do słownika, nieudacznicy.

 • ann280

  Oceniono 6 razy 6

  O ja.. Jak to byłby piękny rok gdyby nie było Joli Rutowicz...

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  ta jolka udaje taka pusta czy ona naprawde taka jest?gdybym miala taka corke to bym sie do niej nie przyznawala jolka jest afffuj i do tego te ochydne tipsy ;iwcia.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Biedna Rutowicz nikt jej nie chce, społeczeństwo ją krytykuje, budzi w ludziach odrazę, a to gó... skacze jak wsza po grzebieniu i na siłę chce zmusić ludzi do miłości. A paszła won do Ameryki, tam sie kompromitować, bo w Polsce i Angli już jesteś skończona.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  jolka ty burdelbabo

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  Charakterystyka Rutowicz wielkiej porażki i niefortunnej pomyłki polskiej telewizji: Image taniej d***** z podrzędnego burdelu, umysł dziecka z zespołem downa, uczucia wrednej suki, okropne, bezpodstawne parcie na szkło, ordynarna, wyzywająca w wygladzie i zachowaniu, niedomyta i niedouczona, bez odrobiny ogłady towarzyskiej, kiczowata w ubiorze i zachowaniu, infantylna w tym złym znaczeniu, pusta totalnie, obrzydliwa w wyglądzie, stroje sado-macho podkresląjące jej obrzydliwą, mroczną naturę, krzykliwa i kłótliwa, myśli chore oderwane od rzecywistości, styl rajfury bazarowej. Ochyda, skandal, dno totalne. Do tego kompletny brak zainteresowań, brak jakichkolwiek talentów, brak kreatywności i pracowitości, a także niechęć do nauczenia sie czegokolwiek. Brnięcie przez życie z niczym donikąd.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Rutowicz przy Dodzie to jak jakaś pomywaczka. Jeste milion razy od niej głupsza, brzydsza, leniwa, walnieta i wszystko co najgorsze. Niech ten tłumok nawet nie waży się z Dodą porównywać, bo ona moze najwyżej brudna wodę z jej nóg pić, tłumok zasrany,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX