Wybierz ślub roku! Głosuj!

Ten rok obfitował w ceremonie ślubne gwiazd. Niektóre odbyły się z wielką pompą, inne przeszły prawie bez echa. Wybierzcie ślub, który waszym zdaniem był największym wydarzeniem!

 

Oto nominowani:

 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

 

To musiało się w końcu stać! Kasia wyszła za Marcina we wrześniu w Zakopanem. O tym ślubie pisało się i mówiło bardzo długo. I kto by pomyślał, że poznali się na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami"?

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Być może do decyzji o ślubie zmusił ich błogosławiony stan panny młodej, ale co z tego? Uroczystość odbyła się w posiadłości nowożeńców pod Grójcem i choć był to tylko ślub cywilny, to Natasza miała na sobie piękną białą suknię.

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

 

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Ślub określono mianem sponsorowany, gdyż aktorka dziękowała po nim firmom Orbis i Volvo za wsparcie. Nic dziwnego, że potrzebowała wsparcia. Koszt ślubu wyniósł ponoć 200 tysięcy złotych!

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

Agata Paskudzka i Piotr Rubik

Młoda para ponad rok przygotowywała się do tego dnia. W prezencie ślubnym Agata dostała od Piotra piosenkę "Most dwojga serc", którą skomponował on specjalnie dla ukochanej. O ślubie mówiło się głównie w kontekście różnicy wieku pomiędzy nowożeńcami. Ale czy w miłości wiek ma znaczenie?

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

Reni Jusis i Tomek Makowiecki

To zdecydowanie najskromniejszy ze ślubów, które tu prezentujemy, ale nie zmienia to faktu, że możecie go uznać za najpiękniejszy. Na datę ceremonii Reni i Tomek wybrali magiczne 08.08.2008. Reni, która zazwyczaj ubrana jest bardzo awangardowo, tym razem postawiła na skromny strój, którym zachwyciła wszystkich.

ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

Więcej o:
Komentarze (91)
Wybierz ślub roku! Głosuj!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 18

  Dla mnie największym wydarzeniem był mój ślub. Nie było na nim supereksfaktów, ale i tak był dla mnie najważniejszy. I tak czasem myślę, że za żadne pieniądze nie sprzedałabym tych bardzo osobistych przeżyć.

 • Gość: Gość

  Oceniono 35 razy 11

  Reni i Tomka bo był zwyczajny bez tej całej medialnej otoczki

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  Najbardziej żenujący byli parasole Rubikowie. Najfajniejszy ślub - Makowiecki i Reni.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 10

  żaden mi się nie podobał bo na żaden mnie nie zaproszono

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  zdecydowanie mój ślub to ślub roku!!!:):):):):)

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  popieram Cichopków, gdyż owszem sprzedali swoje zdjęcie ślubne, ale pieniądze poszły na cele charytatywne ( o czym mało kto pamięta ),ja również bym się zgodziła, ale tylko w tym konkretnym i zaszczytnym celu pozdrawiam

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 9

  ja tez zaglosowalam na Reni Jusis i Tomka Makowieckiego, poniewaz nie byl tak lansowany w mediach i ma szanse przetrwac kilka lat, bo tamte zwiazki moim zdaniem zakoncza sie rozwodem w przeciagu 2 lat.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 9

  raeni i TOmek nie lansowali sie jak na przyklad Cichopek i tym samym glosowalem na nich. Sa rewelacyjni z tym co zrobili. BRAWO!!!

 • sarina77

  Oceniono 29 razy 9

  kasia cichopek i marcin hakiel tam było najbardziej wesoło :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX