Miesjce 21. Ślub i ciąża Nataszy Urbańskiej

 Nie wygrała JOŚ, nie pojechała na Eurowizję, ale wiadomości z jej życia prywatnego budziły emocje.

 

Natasza Urbańska namieszała w show-biznesowym światku. Jej związek z Januszem Józefowiczem wciąż budzi lekki niesmak. Plotek jednak nie wie czemu.

 

Gdy przegrała pierwszą edycję Jak Oni Śpiewają (2007) otwarcie mówiła, że to był spisek. Aferka była na tyle interesująca, że trwała jeszcze do wiosny 2008 roku. Urbańska jednak się nie poddawała i wystartowała w polskich eliminacjach do Eurowizji i... przegrała z Isis Gee (Isis też ma swoje miejsce w naszym rankingu, ale teraz ci.....).

 

W końcu wydarzyło się coś, co można było nazwać wygraną. Natasza zaszła w ciążę,a potem był ślub z Józkiem.

 

To za co dajemy w końcu miejsce 21? Oczywiście za miłosne zawirowania w jej życiu prywatnym, które czytały się lepiej niż romanse Dody. A to już coś.

Więcej o:
Komentarze (14)
Miesjce 21. Ślub i ciąża Nataszy Urbańskiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  Może dla Ciebie Isis jest nie znaną gwiazdą - ale na świecie na pewno uznaną. W Niemczech - współprodukowała i uczestniczyła w nagrywaniu nowego albumu Schillera (status:platynowa płyta), w Stanach znana bardziej jako Tamara Wimer ( śpiewała piosenki jazzowe - uczestniczyła w wielkim turnee po całym świecie z najsłynniejszą orkiestrą Toni Bennetta !). Współpracowała z Simonem Gogerlym (zdobywca grammy za miksy na albumie U2).W Stanach śpiewała wraz z Harlem Gospel Choir (chyba ich nie trzeba przedstawiać).W tej chwili nagrywa z uznanym serbskim muzykiem Kiki Lesandricem i niewidomą duńską śpiewaczką operową (która również zyskała wielka sławę w Europie i w Stanach) Joanne Zimer.Dodatkowo w przeciwieństwie do sieczkowatych "POLSKICH" gwiazd (Urbańska i inni) sama pisze teksty, aranzuje i komponuje muzykę, odpowiada też za programming.Więc zanim coś napiszesz to się zastanów, stul pysk bo twoja opinia wynika z braku wiedzy na dany temat.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Ładna, owszem. Ale sympatii nie wzbudza. To nie zazdrość bo nie można zazdrościc zarozumiałości i przykrego charakteru.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  a wczoraj nie było rankingu!!!!!!! i 22 miejsca nie ma!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 1

  ladna jest ta Urbanska:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 0

  Natasza jest super xD A co d Isis... weźcie już mi nie wyjeżdżajcie z nią... Po prostu robi mi się nie dobrze jak o Isis ktoś pisze...Jeśli byłaby znana w Stanach to nie zaczynałaby kariery w Polsce, a gdyby miała więcej szacunku dla Polaków to nauczyłaby się w końcu chociaż troszkę języka polskiego...

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 0

  Romadabrowa.Może dla Ciebie Isis jest nie znaną gwiazdą - ale na świecie na pewno uznaną. W Niemczech - współprodukowała i uczestniczyła w nagrywaniu nowego albumu Schillera (status:platynowa płyta), w Stanach znana bardziej jako Tamara Wimer ( śpiewała piosenki jazzowe - uczestniczyła w wielkim turnee po całym świecie z najsłynniejszą orkiestrą Toni Bennetta !). Współpracowała z Simonem Gogerlym (zdobywca grammy za miksy na albumie U2).W Stanach śpiewała wraz z Harlem Gospel Choir (chyba ich nie trzeba przedstawiać).W tej chwili nagrywa z uznanym serbskim muzykiem Kiki Lesandricem i niewidomą duńską śpiewaczką operową (która również zyskała wielka sławę w Europie i w Stanach) Joanne Zimer.Dodatkowo w przeciwieństwie do sieczkowatych "POLSKICH" gwiazd (Urbańska i inni) sama pisze teksty, aranzuje i komponuje muzykę, odpowiada też za programming.Więc zanim coś napiszesz to się zastanów, stul pysk bo twoja opinia wynika z braku wiedzy na dany temat.

 • romadabrowa

  Oceniono 12 razy 0

  nie wiem co chcecie od tej dziewczyny, jeżeli w głosowaniu sms w jak oni śpiewają brały te same osoby to wiem dlaczego wygrała, ta przemądrzała Włodarczyk.Poza tym kim jest Isis Gee, nie rozumiem jak może reprezentować Polskę nikomu nie znana GWIAZDA.Natasza Urbanska to chociaz Polka i niestety mimo ze zawistni tak ie uwazaja ma talent jest piekna i niszcza ja tacy ludzie jak wy

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 0

  Beznadziejna krowa.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  Gość, Isis może nie za dobrze rozmawia po polsku, ale rozumie to co się do niej mówi bez tłumaczenia na angielski ( co udowodniła w wywiadzie telewizyjnym m.in z Marylą Rodowicz) dodatkowo tez na najnowszym mini-albumie śpiewa po polsku kolędę "Jezus Malusieńki".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX